FATSA ANADOLU İMAM HATİP KIZ LİSESİNDEN ANLAMLI PROJE
28.12.2015

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan Ak Parti Ordu Milletvekilimiz Ergün Taşçı ile birlikte Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’ni ziyaret ederek Kız Çocuklarının Okula Devam Oranlarının Artırılma Hibe Programı çerçevesinde "Okuluma Devam Ediyorum, Geleceğe Umutla bakıyorum Projesi" hakkında bilgi aldı.

Ziyaret sonunda proje koordinatörü Cemal Şahin yaptığı açıklamada; “Okuluma devam ediyorum. Geleceğe umutla bakıyorum projesi, Fatsa Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde yürütülen Avrupa Birliği destekli bir projedir. Biz bu projemiz sayesinde okulumuzdaki kız öğrencilerimizin okula katılım oranlarını ve okula gelme isteklerini arttırmak. Motivasyon ve morallerini yükseltmek. Ailelerine farkındalık arttırmak ile ilgili bilgiler vermek gibi faaliyetlerimiz var. 1 Kasım 2015’ de başlayan projemiz 31 Ekim 2016’ya kadar devam edecek. Projemiz Fatsa’mıza ve okulumuza hayırlı ve uğurlu olsun diyorum” dedi.

Milletvekilimiz Ergün Taşçı projeyi çok beğendiğini belirterek bu projenin Ordu bölgesindeki diğer okullarda da uygulanması için ilgili öğretmen Cemal beyin desteklerini istedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.