YEŞİLLER GRAFİK TASARIM AÇILDI
30.09.2011


Fatsa’da Yeşiller Grafik Tasarım Reklam Matbaa adıyla matbaacılık sektöründe yeni bir iş yeri daha gerçekleşen açılış töreni ile hizmete girdi.


İlçenin Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Şehit Polis Erkan Alışır Caddesine Mirmehmetoğlu LTD.ŞTİ Yönetim Kurulu Başkanı Niyazi Yeşiller tarafından açılan Yeşiller Grafik Tasarım Reklam Matbaa’nın açılışına Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, AK Parti Eski Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, çevre ilçe ve belde belediye başkanları, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütleri ve çok sayıda ilçe halkı katıldı.


İş yerinin açılışında ilk konuşmayı yapan Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan iş yeri sahiplerine, “Hayırlı olsun” temennisinde bulunarak, “İlçemizde bulunan matbaalar arasına bir yenisi daha eklendi. İlçemizde faaliyet gösteren matbaalar hizmetleri kapsamında gazetecilik hizmeti de yapıyorlar. Bu iş yerine de objektif ve doğru haberlerle basın yayın sektöründe hizmet vermesini temenni ediyorum. Allah mahcup etmesin, Allah hayırlı bol kazançlar versin” dedi.


Açılış töreninde son konuşmayı yapan Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca ise açılan her yeni iş yerini bir istihdam sahası olarak gördüğünü ifade ederek, “İşletmenin ilçemiz için hayırlı hizmetler yapmasını diliyorum” diye konuştu.


Daha sonra Fatsa Müftüsü Şenel Yılmaz tarafından yapılan duanın ardından Yeşiller Grafik Tasarım Reklam Matbaanın açılış kurdelesi Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, AK Parti Eski Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan tarafından kesildi.


İşletme sahibi Niyazi Yeşiller matbaacılık sektöründe sadece Fatsa ile sınırlı değil Karadeniz Bölgesi’ne hitap edeceklerini ve bu anlamda son derece iddialı olduklarını söyledi.


FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.