YENİ HİZMETLER YAPMAK İÇİN YENİDEN GÖREVE TALİP OLDUK
15.03.2014

Fatsa Belediye Başkanımız aynı zamanda Ak Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan dün akşamki seçim çalışması kapsamında ilk sohbetini Dolunay mahallesinde bulunan Meşe Evleri Sitesi’nde yaptı.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen, Belediye Başkan Yardımcıları Muharrem Aktepe ve Bülent Yücetepe Ak Parti Kadın Kolları yöneticileri Fatsa Belediye Meclis üyesi adayları ve partililer de eşlik ettiler.

“BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR BİZİ BİRBİRİMİZDEN AYIRMAYIN”
Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen’in selamlama konuşmasından sonra söz alan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan artık çok değişik bir sistemde şehrimizin hizmet alacağını belirterek, “Bu iki belediye başkanı hem şehrimize mahallelerimize köylerimize ve beldelerimize hizmet edecekler. Bu hizmetler daha fazla kaynak ve imkanlar ile yapılacak. Bizlerde bu hizmetleri yapmaya bir dönem daha talibiz. Bu bağlamda hem şansımıza hem de Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Ak Partimizin adayı sayın Enver Yılmaz içinde sizlerden destek istiyoruz ve diyorum ki birlikten kuvvet doğar bizi birbirimizden ayırmayın. Birlikte çok daha güzel hizmetlere imza atarız. 10 yıldır Fatsa Belediye Başkanlığı yapıyoruz, çok şükür birçok hizmetlere vesile olduk. Suyundan kanalizasyonuna, parkından yeşil alanlarına, yolundan sosyal tesislerine ve yine birçok devlet yatırımına vesile olarak birçok özel sektörün yapmış olduğu yatırımlara vesile olarak bugünlere geldik ve yeni dönemde ihtiyaç olanları ve eksik kalanları ve daha fazlasını yapmak için bu göreve yeniden talip olduk. Birileri biz bunu söylerken 10 senedir hizmetleri bitirememiş diyebilirler. Biz zaten bütün işleri bitirdiğimizi söylemiyoruz. Bir ya da bir başkası kim olursa olsun hiçbir zaman hizmet bitmeyecek hiçbir zaman ihtiyaç bitmeyecek her defasında insanların ekonomik ve sosyal hayatını sürdüreceğini yatırımlar ve talepler doğacaktır. Bir yandan da şehrin fiziki büyümesinden dolayı yeni alanlara yeni hizmetleri ihtiyaç olacaktır. Dolayısıyla 10 senedir hamd olsun yapmış olduğumuz hizmetler var ama bundan sonra daha yenilerini yapmak için bu göreve talip olduk.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.