VEKİL ŞENER İFTAR SOFRASINA KONUK OLDU
22.08.2011Ak parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Ak parti İlçe Başkanı Fatih Sözen, il ve ilçe yönetim kurulu üyelerinin bir kısmı da bu yemeğe katıldılar. Yemek öncesi kepçeyi eline alan Vekil Şener, vatandaşların bir kısmına bol kepçe yemek dağıttı. Ayrıca İhsan Şener yemek öncesi yemek kuyruğunda bekleyen vatandaşları tek tek selamlayarak onlarla sohbet etti.

Yemekte kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan. Daha önce Ramazanlarda sizlerle hep iftar çadırında birlikte oluyorduk, şimdi Allah şükür Kültür Sarayımız hayata geçirdik ve sizlerin hizmetine sunduk, buradan her vatandaşımız yararlanacak dedik ve bu yıl çadırı kaldırıp, Saraya Sofra açtık, bundan sonra İnşallah Ramazanlarda bu Sarayda, Saray sofrasında sizlerle birlikte olacağız dedi.

Anlayan ayrıca bu sofranın kurulmasında emeği olan Umut Derneği Başkan ve yöneticilerine çok teşekkür ediyorum hiç şüphesiz onlarında bu sofranın kurulmasında emeği çok fazla, yine hayır sever vatandaşlarımıza da bu sofraya katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum dedi.

Anlayan şuanda aramızda çok değerli bir konuğumuz da bulunmakta, Ak parti Ordu milletvekilimiz İhsan Şener Beye bu akşam bizlerle birlikte oldukları için ayrıca teşekkür ediyorum açıklamasında bulundular.

Daha sonra söz alan Ak parti Ordu Milletvekili İhsan Şener, yaptığı açıklamada. Bu akşam Ramazan ayımızın bereketini sizlerle birlikte paylaştığım için çok mutluyum. Çok nezih bir ortamda İftar sofrası kurulmuş, çadırın iptal edilip Kültür Sarayında bu organizasyonun yapılması ayrıca çok güzel olmuş emeği geçenleri bir kez daha kutluyorum dedi. Vekil Şener, Fatsa Kültür Sarayı, ilçeye yakışır bir proje oldu, bunun yanı sıra Fatsa Belediyesi yaptığı diğer projelerle bölgede göz doldurmaya devam ediyor ben Başkanımız Hüseyin Beyi bir kez daha tebrik ediyorum. Yine hepinize hayırlı Ramazanlar dilerken İnşallah Ramazan Bayramını da hep birlikte kutlarız temennisinde bulundular.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.