TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ SEÇİMİNİ YAPACAĞIZ
29.07.2014

Ak Parti Ordu Milletvekilimiz İhsan Şener Ramazan bayramı tatili nedeni ile geldiği seçim bölgesi Fatsa’da yerel basın temsilcilerini ziyaret etti.

Ak Parti Ordu Milletvekilimiz İhsan Şener’e Ak Parti Ordu Milletvekili Aday adaylarından Mustafa Çaya, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, Ak Parti İlçe Başkanımız Fatih Sözen’de eşlik ettiler.
Ak Parti Ordu Milletvekilimiz İhsan Şener ilk ziyaretini Fatsa Güneş Gazetesi’ne ardından Yeni Haber Gazetesi'ne ve son olarak da Karadeniz Haber Postası Gazetesi’ne gerçekleştirdi.
Milletvekilimiz Şener gazeteleri ziyaretleri sırasında araç kullanmadan şehir merkezinden yürümeyi tercih etti ve bu sırada çok sayıda vatandaş ile de bayramlaştı.

“BİZ BU SEÇİME GERÇEKTEN ÇOK ÖNEM VERİYORUZ”
Gazeteler ziyaretlerinde yaptığı konuşmada toplumun farklı kesimlerini rahatlatacak torba yasanın meclisten geçtiğini belirten, Ak Parti Ordu Milletvekilimiz İhsan Şener, “Önümüzdeki Pazartesi gününden itibaren yoğun bir çalışmaya tekrar başlayacağız ama bu arada bir hafta bayram arası verdik. 10 Ağustos tarihinde Türkiye'nin en önemli seçimini yapacağız. İlk defa devletin başkanını Millet kendisi seçecek bu çok önemli bir şey. Biz bu seçime gerçekten çok önem veriyoruz. Bu arada süreci sabote etmek isteyen çelme atmak isteyen eski Türkiye özlemiyle darbelerle toplumun bir kesimini susturarak yönetimi ele geçirmek isteyen çapalar da devam ediyor, bir taraftan onlarla mücadele devam ediyor yani paralel devlet dediğimiz yapıyla, bir taraftan da hem hükümet ediyoruz Türkiye'ye, hem de geleceğe yönelik yeni Türkiye'nin inşasının önemli ipuçlarını toplum nezdinde paylaşmaya çalışıyoruz. Biz bu bir haftalık sürecide seçim kampanyası olarak değerlendireceğiz bu bağlamda bayramlaşmalarımız devam ediyor. Çevremize baktığımızda siyasi istikrarı bozulan devletlerin ne hale geldiğini uluslararası çetelerin cirit attığı alanlar haline geldiğini görüyoruz o yüzden siyasi istikrar çok önemli.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.