TİCARET VE SANAYİ ODASI BİNASI TEMELİNE İLK HARÇ DÖKÜLDÜ
26.03.2012

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasının temeline ilk harç sade bir törenle döküldü.

Fatsa-Kumru-Korgan karayolu Şehitlik yanına yapılan Ticaret Odası Hizmet binasının açılış törenine Kaymakam Bekir Atmaca, Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, İlçe Müftüsü Şenel Yılmaz, Ziraat Odası Başkanı Mehmet Özgen, FASİAD Başkanı Hasan Gül, FAGİAD Başkanı Mehmet Serkan Erdik ve üyeler katıldı.

Temel atma töreninden önce bir konuşma yapan Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tayfun Karataş, “Temel atma törenimizi sade bir tören ile yapmayı düşündük. Hani bir evliliğin başlangıcı gibi söz kesme yapıyoruz. Söz kesme çok etraflıca olmuyor. Bugün eski yönetim kurulu başkanlarımızı, yönetim kurulu üyelerimizi ve protokol üyelerimize açılışımıza davet ettik. Nasip olursa düğünümüz çok daha geniş kapsamlı olacak. Temelini attığımız yeni Ticaret ve Sanayi Odası binamız 600 metrekare tabanlı, toplamda 3 bin 600 metrekare kapalı alana sahip belki de Karadeniz Bölgemizin en büyük odası olacak. Bizden önceki değerli büyüklerimizin de söylediği gibi üyelerimizden aldıklarımızı üyelerimize geri döndürebilecek bir hizmet binamızı Fatsa’ya kazandıracağız. Bittiğinde görünüşü ile çok farklı bir bina olacağını düşünüyoruz. Şu anda kaba inşaatının ihalesini yaptık. Ağustos ayının 1’inde teslim alacağız. Akabinde 2 yılın sonunda da binayı komple bitirmeyi hedefliyoruz” dedi.

Yapılan konuşmanın ardından İlçe Müftüsü Şenel Yılmaz bir dua yaptı ve kurban kesimi gerçekleşti. Son olarak da protokol üyeleri tarafından inşaatın temeline ilk harcı döken butona basıldı.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.