SÖZ VERDİK YAPIYORUZ!
13.10.2008Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Elekçi Irmağı Sandal Sefası projesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Projenin yapıldığı alana giderek çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Anlayan, bazıları hayal diyor ama hayal mi gerçek mi gelip görsünler dedi.

Daha önceki yapılan çalışmalara değinen Başkan Anlayan, Elekçi Irmağı projemiz bizzat Enerji Bakanımız Dr. M. Hilmi Güler tarafından destekleniyor. Daha önce DSİ tarafından Irmak içi temizlik ve tahkimat çalışmalarını yapmıştık. Ondan sonrada Birit çalışması bizzat Belediyemiz tarafından yaptırıldı. Yani alt yapısı yeni tamamlandı. Şimdi ise Vatandaşlarımızın merakla beklediği üst yapı peyzaj çalışmaları ihale edilerek start aldı. Sizlerinde gördüğü gibi üst yapıda Müttehit çalışmalarını sürdürüyor. Buranın üst yapı peyzaj çalışmaları 5 ay içersinde tamamlanacak. Proje tamamlandığında sadece Fatsa değil tüm bölge halkı bu projemizden yararlanacak.

Elekçi Projemize destek veren Bakan Hilmi Güler ve Ak parti Ordu Milletvekilimiz Eyüp Fatsa beye Fatsa`lılar adına bir kez daha teşekkür ediyorum.

Bu proje içersinde daha öncede belirttiğim gibi oturma alanları, seyir locaları, yeşillendirme, yürüyüş yolu v.b. bir çok sosyal alan bulunmakta. Biz söz verdiğimiz gibi her projemizi hayata geçiriyoruz. Birileri bu projeye hayal dese de çalışmalar gerçek ve ortadadır.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.