SAYGIYLA ANIYORUZ…
18.03.2020

18 MART ŞEHİTLER GÜNÜ VE ÇANAKKALE ZAFERİ’NİN 105.YILDÖNÜMÜ

18 Mart Şehitler günü ve Çanakkale Zaferi’nin 105.yıldönümü nedeniyle Fatsa Şehitliğinde program gerçekleşti.
Şehitlik Anıtına Çelenk sunma programına Kaymakam
Ömer Lütfi Yaran, Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Cumhuriyet Başsavcısı Özcan Çabukoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Tolga Sipahi, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Kıdemli Binbaşı Musa Ünsal, Fatsa-Ünye ve Çevre İlçeleriŞehitAileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği BaşkanıAdem Çiçek katıldılar.

Törene Korona Virüsünden korunma amaçlı sınırlı katılım sağlandı. 18 Mart Şehitler günü programı Kaymakam Ömer Lütfi Yaran ve Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve Harp Malülü Şehit, Dul ve Yetimleri adına Fatsa-Ünye ve Çevre İlçeleriŞehitAileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği BaşkanıAdem Çiçek’in Fatsa Şehitlik Anıtına çelenk sunumu ile başladı. Bir dakikalık saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından program sona erdi.

Kaymakam Ömer Lütfi Yaran, Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Cumhuriyet Başsavcısı Özcan Çabukoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Tolga Sipahi, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Kıdemli Binbaşı Musa Ünsal, Fatsa-Ünye ve Çevre İlçeleriŞehitAileleri ve Gaziler Dayanışma Derneği BaşkanıAdem Çiçek şehitlikten ayrılmadan önce şehitlikte mezarı bulunan Şehit Hava Pilot Binbaşı Ümit Karamustafa ve Şehit Piyade Komando Onbaşı Osman Korkmaz’ın kabirleri başında dua okudular.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.