ORGİ TEKSTİL AÇILDI
16.04.2010


Fatsa Organize Sanayi Bölgesinde yeni bir fabrika bu hafta işbaşı yaptı. Orgi tekstil üretime başlarken ilk etap da 50 işçi alarak deneme üretimi yapıyor.

Organize Sanayi Bölgesine giden Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, çalışanları ziyaret ederek başarılar diledi. Tekstil firması yetkililerinden bilgiler alan, Başkan Anlayan, Fatsa Organze Sanayimiz hızla gelişiyor. Her gün birilerinin evlerine ekmek götürdüğünü görmek bizleri çok mutlu ediyor dediler.

Orgi Tekstil yetkililerinden Ali Kalafat, Başkanımız Fabrika kurulumunda da bizleri ziyarete geldi ve şuanda da bizlerin yanında, onarlın varlığını hissetmek bizlere güç veriyor. Çevre düzenlememizde Belediyemizden büyük yardımlar aldık. Ben Başkanımıza bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Bu arada birkaç ay içersinde çalışan kişi sayımız 250 kişiyi bulacak. İlk etap da kalifiye, işi bilen elemanlar alıyoruz. Artık Fatsa Organize Sanayi Bölgesinde resmen üretime başladık dediler.

Başkan Anlayan, yine çok ciddi yatırımcılarla görüşüyoruz, Şunda 800 kişi Organize Sanayi Bölgemizde çalışıyor. Bunu 2000–3000 kişiye çıkarmayı hedefliyoruz. Bu konuda da ciddi çalışmalarımız var dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.