ORDU İLİNDE ÖRNEK OLACAK
07.06.2010Fatsa Belediyesinin seçim öncesi kamuoyu ile paylaştığı ve seçim öncesi ihalesi yapılan Spor Kompleksinde alt yapı çalışmaları tamamlandı. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, söz verdiğimiz her projeyi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Bu çalışmanın da başlaması bizleri çok memnun etti dedi.

Başkan Anlayan yaptığı açıklamada, şuanda burada zemin ıslahı ve projenin yapılacağı alan içersinde yer alan dere ıslah çalışması bitirildi. Proje hakkında tekrar bilgi verecek olursak, yüzme havuzları, jimnastik salonları, Bay ve Bayanlar için ayrı ayrı hamam ve sauna, fitnes spor alanı, yarı olimpik bir havuz, çocuk oyun alanı, yürüyüş yolları ve bahçesinde açık havuzu olacak.

Projenin tamamlanması için 3 yıllık bir süre konulduğunu belirten Başkan Anlayan, bu tip projeler günü birlik değil geleceğe yatırım için yapılan projelerdir. Bu arada bu proje içinde maddi sıkıntı söz konusu değildir projemizin parası hazır müteahhit işini bitirdikçe parasını alacaktır dedi. Bizler asli görevlerimizin yanı sıra, Fatsa’nın gelişmesi içinde bu tip projeleri hayata geçirmek durumundayız. Buraya yaz kış her vatandaşımız eşini, çocuğunu ve misafirlerini getirip yüzebilecek ve bu tesislerden her türlü hizmetten faydalanacaklardır.

Büyük projeler, ciddi yatırımlar, zaman alıyor. Ama bizler söz verdiğimiz her projemizin arkasındayız. Ben bir kez daha bu projemizin sadece ilçemize değil tüm Ordu ve çevresine hayırlı olmasını diliyorum. Şuanda proje tam bitmediğinden insanlarımız işlevi hakkında pek yorum yapamıyorlar. Ama bittiğinde iddia ediyorum bu proje tüm Karadeniz’de konuşulacaktır dediler. Spor Kompleksimiz artık hız kazanıyor, şimdi temel kazısına başlayacağız diyen Anlayan, özellikle yüzme konusunda bu projede geniş kapsamlı kurslar ve yarışmalarda düzenleneceğini belirtti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.