MUHTARLARI DİNLEDİLER
23.02.2011


Fatsa Belediyesi Fen işlerinden sorumlu Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, Fatsa Merkez Mahalle Muhtarları ile toplantı düzenledi. Belediye Meclis salonunda yapılan toplantıya Mahalle Muhtarlarının tamamına yakını iştirak etti.

Başkan Yardımcısı Muharrem Aktepe, toplantıya Fen İşleri Müdürlüğü teknik personellerini de getirerek bire bir Muhtarların sorunlarını dinledi ve gerekli notları teknik personellere aldırdı.

Muhtarlar tek tek söz alarak Mahallelerinin sorunlarını Başkan Yardımcısı Aktepe`ye aktardılar. Genel olarak yol, alt yapı ve asfaltlama talepleri istendi.

Muhtarları dinleyen Aktepe, aslında bu sorunların birçoğunu bizlerde biliyoruz ama görmediğimiz ve duymadıklarımızı da sizlerden öğrenmiş bulunmaktayız. Şimdi sizlerin talepleri doğrultusunda çalışma programımızı yeniden gözden geçirerek sorunların kısa sürede çözümlenmesi için teknik ekibimiz ve Belediyemiz olarak çalışmalarımızı hızlandıracağız. Muhtarlarımızın birçoğu şuanda burada bulunmakta, bizlerin davetine icabet ettiğiniz için sizlere çok teşekküre diyorum. Aslında sizlerinde bizlerin tek bir amacı var Fatsa`ya ve yaşadığımız bu şehre hizmet etmek, tüm Muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.