MÜFTÜ BAYRAM’DAN BAŞKANIMIZ KİBAR’A ANLAMLI HEDİYE
16.04.2019

Fatsa Müftüsü Hamza Bayram ve Müftülük İdari çalışanları Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette Müftü Bayram’a Murakıp Şube Müdür Vekili Mustafa Asutay, İlçe Vaizi Murat Top, İlçe Müftülük Şefi Halis Mollakadıoğlu, Dolunay Mevlana Camii İmam Hatibi Mehmet Kalan eşlik ettiler.
Ziyarette bir konuşma yapan Fatsa İlçe Müftüsü Hamza Bayram Başkanımız İbrahim Ethem Kibar’a yeni görevinde başarılar dileyerek, “Belediyemizle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da istişare halinde olacağız. Bilindiği gibi 3 hafta sonra mübarek Ramazan ayına giriyoruz. Bizler Camilerimizde genel temizlik yaptırıyoruz ancak bunun işin ehli tarafından yapılması yani Belediyemiz tarafından yapılması daha güzel olur düşüncesindeyim. Belediyemiz Camilere Ramazan ayına girerken gül kokusu sıkabilir. Ben daha önce çalıştığım Gaziantep’de Belediye ile güzel hizmetler yapmıştık. Bu hizmetlerle ilgili önümüzdeki günlerle Başkanımızla tekrar görüşme yapabiliriz. Bu vesile ile Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ve ekibine yeni görevinin hayırlı olmasını dilerim.” dedi.

Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ise Fatsa Müftüsü Hamza Bayram ve mesai arkadaşlarına nezaket ziyaretleri için teşekkür ettiklerini belirterek, “Biz Belediye olarak İlçe Müftülüğümüzün yapacağı her türlü çalışmaya destek olmaya hazırız.” diye konuştu.
Fatsa Müftüsü Hamza Bayram Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a ziyaretin anısına Diyanet İşleri Başkanlığının 7 Ciltlik Hadislerle İslam kitabını hediye etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.