M.AKİF, BÜYÜKKOÇ, ILICA VE KAVRAZ’DA YOL DÜZENLEME ÇALIŞMALARI
04.12.2018

Fatsa Belediyemiz Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Birinci Bölge Şefliği ve İkinci Bölge Şefliği ekipleri Mehmet Akif, Büyükkoç, Ilıca ve Kavraz mahallelerinde beton yol ve yol çakıllama çalışmalarını sürdürüyor.
Kırsal Hizmetler Müdürlüğü Birinci Bölge Şefliği tarafından Mehmet Akif mahallesi camii yanı mevkiinde bir gün süren çalışma ile 500 metre yol düzenleme çalışması gerçekleştirdi yine Birinci Bölge Şefliği tarafından Büyükkoç mahallesi mevkiinde bir gün süren çalışma yolun dik ve eğimli olan bölümünde 80 metre beton yol çalışması gerçekleştirildi.
Kırsal Hizmetler Müdürlüğü İkinci Bölge Şefliği tarafından ise Ilıca mahallesi Eyüpoğlu mevkiinde 15 gün önce başlatılan yol genişletme çalışmasında 750 metrelik mesafe tamamlandı. Eyüpoğlu mevkiinde geriye kalan 750 metrelik mesafede genişletme işleminin bir ay içerisinde tamamlanacağı bildirildi.
Kavraz mahallesi Boğcaağaç mevkiinde de muhtarlık ve vatandaşların talebi üzerine yolun dik ve eğimli olan bölümünde 150 metre beton yol çalışması gerçekleştiriliyor. Dün başlayan beton yol çalışmasının bugün tamamlanması bekleniyor.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.