KÜLTÜR SARAYI MÜD. YARDIMCISI FAZIL ŞAHİN DÜNYA EVİNE GİRDİ
25.06.2012

Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı Müdür Yardımcısı Fazıl Şahin ile Anaokulu Öğretmeni Ebru Yılmaz çiftinin nikah töreni Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda gerçekleşti. Törende nikah memurluğunu Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yaparken nikah şahitliklerini ise AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat ile AK Parti Fatsa Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Eroğlu yaptı.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan nikah işlemine başlarken, “Fazıl Şahin bir yıldır hep bu nikah masasına karşıdan bakıyordu. Acaba ben oraya ne zaman oturacağım diye hep merak ediyordu ve bugüne nasip oldu” dedi.

Yapılan nikah işleminin ardından sıra evlilik cüzdanının takdimine geldi. Evlilik cüzdanını takdim etmek için eline alan AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, düğüne katılan davetlilerden Ordu’nun büyükşehir olması için destek isteyerek, “Ordu Büyükşehir belediyesi olmak için nüfusunu çoğaltmak istiyor. Ordu’ya gelmişken nüfusa kendi illerinde yazılmalarını istiyorum ama bu arada transferler olursa ona da hayır demeyiz. Ama korkarım ki Trabzon’da büyükşehir olmak istiyor. Trabzon umarım Ebru’dan dolayı büyük şehir olma hakkını kaybetmez. Her iki ilimiz de inşallah büyük şehir olur. Fazıl kardeşimizi hepimiz tanıyoruz. Bütün çalışmalarda en önde giden bir yapıya sahip. Fazıl’ın bu hızını kim kesecek diye biz de merak ediyorduk. Doğuya doğru giderken Trabzonlu Ebru hanım Fazıl’ın hızını kesti. Bu güzel buluşma inşallah berekete nasip olacak. Evlilik cüzdanını Fazıl’a vermek isterdim ama Fazıl’ın çok hızlı olmasında dolayı, başına bir iş gelmesinden korkarım. Bu bakımdan cüzdanı gelin Ebru hanıma takdim ediyorum. Fazıl’ın gönlünden de umuyorum “Madem Trabzon’dan gelin aldık, vekilim cüzdanı da ona versin şeklinde geçiyordur” diye düşünür” dedikten sonra cüzdanı gelin ve damada birlikte verdi.

Nikah merasiminden sonra takı merasimine geçildi.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.