KAYUYA YOĞUN İLGİ
06.11.2012

Fatsa Belediyesi tarafından ücretsiz olarak ilçeye getirilen ve tüm Anaokullarına ücretsiz gösterimi yapılan Kayu müzikal şova yoğun ilgi oldu. Üç seans oynanan oyunun her seansında salon tamamen doldu ve minikler kayuyu heyecanla izlediler.

1500 Öğrencinin izlediği Kayu Müzikali ile ilgili açıklamada bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan; Fatsa Belediyesi olarak çocuklarımızın ilgiyle izlediği Kayu ve arkadaşları Müzikhalini ilçemize getirdik ve miniklerin heyecanını görünce ne isabetli bir çalışma olduğunu gözlemledik.

Fatsa Belediyemiz Kültür Sarayı bu tür faaliyetler için bire bir. Tiyatro ekibi Gaziantep´den geldi. Ekip Türkiye’nin bir çok yerine gidiyoruz ama Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı gibi çok nezih ve kullanışlı bir mekanla karşılaşmamamız çok nadir oluyor. Fatsa´lılar bu konuda çok şanslı dediler.

Başkan Anlayan önümüzdeki aylarda yine miniklere değişik sürprizleri olacakları müjde sinide verdiler.

Anaokulu Müdür ve Öğretmenleri de, Kayuyu çocuklarımız çok seviyorlar, oyunun Ordu´ya geleceğini duymuşlardı, Ordu´da paralı olarak gösterilecek bu oyunun Fatsa Belediyesi tarafından ücretsiz getirilmesi çok sevindirici oldu, miniklerimiz heyecanla bunu izlediler. Çocuklarımız adına Belediyemize ve Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz dediler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.