İSMAİL FATSA’YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ
20.12.2013

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz Fatsa Devlet Hastanesi’nde tedavi gören AK Parti 21-22 ve 23.Dönem Milletvekili Eyüp Fatsa’nın babası İsmail Fatsa’yı ziyaret ederek geçmiş olsun temennisinde bulundu.
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’a Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Akyol, Fatsa ilçe Başkanı Fatih Sözen ve partililer de eşlik ettiler.
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ve beraberindekiler İsmail Fatsa’nın sağlık durumu hakkında Başhekim Op.Dr.Davut Erişmiş’den bilgi aldılar ve kısa bir süre sohbet ettikten sonra hastaneden ayrıldılar.
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz hastane çıkışında yaptığı açıklamada, “İsmail Fatsa amcamızın sağlık durumu çok şükür iyi. Başhekimimizden gerekli bilgileri aldık. İsmail amcanın kontrol amaçlı 3-5 gün hastanede yatacağını öğrendik. 3 dönem Milletvekilliği yapmış ve Grup Başkanvekilliği yapmış arkadaşımızın babasının rahatsızlığı sonrası hastane sürecinde sağlık durumunun iyi olduğunu görmemiz bizleri de mutlu etti. Geçmiş olsun Allah şifalar versin.” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.