HARBİ SEYAHAT ACENTESİ HİZMETE GİRDİ
31.01.2014

Her geçen gün gerek nüfusuyla gerekse de farklı sektörde işletmelerin açılmasıyla gelişen Fatsa'da, bir işyeri daha faaliyete girdi. Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Aydınlık Sokak'ta hizmet vermeye başlayan Türkiye Seyahat Acentaları Birliği(TÜRSAB) üyesi olan Harbi Seyahat Acentesinin açılışı Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Yücetepe, Göller Belediye Başkanı ve aynı zamanda Çatalpınar Bağımsız Belediye Başkan Adayı Nuhil Kiremitçi yanı sıra çok sayıda davetlinin eşiliğinde gerçekleşti.

Açılışı gerçekleşen işletmenin bölgeye hayırlı olmasını temenni eden Fatsa Kaymakamı Bekir Atmaca, "Harbi seyahat acentesi Fatsa'ya hayırlı uğurlu olsun. Bölgemizin turizmin ilerlemesi için bu tür işletmelerin ilçemizde çoğalması gerekiyor. Mevlüt Ekinci'ye yeni işyerinde bol kazançlar diler bölgemiz için işyerinin hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.
"Her türlü desteğe her zaman hazırız" diyen Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, şöyle konuştu: "İlçemiz yeni bir işyeri daha kazandı. Seyahat acentesi Fatsa'ya hayırlı olsun. Bölgemizde turizmin ilerlemesi için bu tip işyerlerinin açılması son derece önemlidir. Bizler de bölgemize daha fazla turist çekme adına çalışmalar yapıyoruz. Her türlü desteğe her zaman hazırız."
Bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm dostlarına teşekkür eden Harbi Seyahat Acentesi İşletme Sahibi Mevlüt Ekinci, "İlçemize yeni bir işyeri kazandırdığım için son derece memnunum. İyi işlere imza atmak istiyorum. Fatsa bölgemize turizm çekme adına önemli projelerim var. İnşallah bu hedefleri gerçekleştireceğim. Elimden gelenin en iyisini yapmak için çalışacağım. Bu sektörde deneyimliyim ve bu deneyimimi Fatsa'mız için kullanacağım. Sektöre başlamamın en büyük sebebi üniversite hayatımın tamamı bu alanda geçtiği için. Beni bugünde yalnız bırakmayan tüm dostlarıma çok teşekkür ediyorum" dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.