YOLLARA KÖKLÜ ÇÖZÜM

26 Ocak 2024
YOLLARA KÖKLÜ ÇÖZÜM

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler altyapı çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Ekipler beton yol, zemin kazı dolgu çalışmalarının yanı sıra cadde ve sokaklarda bakım ve onarım hizmetini sürdürüyor. Bu kapsamda Evkaf Mahallesi Buket Sokakta beton yol çalışması, Kurtuluş Mahallesi Akçakese Sokakta zayıf zemin kazı dolgu çalışması, Kurtuluş Mahallesi Akan Sokakta asfalt tamiri çalışması, Kurtuluş Mahallesi Zeybek Sokakta asfalt tamiri çalışması, Kurtuluş Mahallesi Akar Sokakta asfalt tamiri çalışması devam ediyor.

“FATSA’MIZIN DÖRT BİR TARAFINDA ÇALIŞMALARIMIZI SÜRDÜRÜYORUZ”

Vatandaşların talep ve istekleri doğrultusunda hizmetlere devam ettiklerini söyleyen Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar,  “Standardı yüksek ve daha konforlu yollar için sürekli çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın mutluluğu bizim çalışma aşkımızı daha da artırıyor. Biz de uzak ve yakın kavramları yok. Mahallelerimizin yol sorunu kalmayacağının sözünü vermiştik. Bu kapsamda yaptığımız çalışmalarla mahallelerimizin yol sorununu tek tek çözüyoruz. Halkımızın huzuru ve memnuniyeti bizler için önemli.” dedi.

“KÖKLÜ ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ”

Fatsa'da ulaşım sorununa köklü çözümler üretmek amacıyla birçok projeyi hayata geçiren Fatsa Belediyesi hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. Evkaf Mahallesi Buket Sokakta beton yol çalışması, Kurtuluş Mahallesi Akçakese Sokakta zayıf zemin kazı dolgu çalışması, Kurtuluş Mahallesi Akan Sokakta asfalt tamiri çalışması, Kurtuluş Mahallesi Zeybek Sokakta asfalt tamiri çalışması, Kurtuluş Mahallesi Akar Sokakta asfalt tamiri çalışmaları tamamlanmak üzere." diye konuştu.

Genel ile ilgili diğer haberler