YENİ VALİ MUAMMER EROL'DAN FATSA BELEDİYESİ'NE SÜRPRİZ ZİYARET

11 Eylül 2023
YENİ VALİ MUAMMER EROL'DAN FATSA BELEDİYESİ'NE SÜRPRİZ ZİYARET

Fener Adası açılışı için Fatsa'ya gelen yeni Ordu Valisi Muammer Erol, Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar'ı makamında ziyaret etti. 

Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yeni Vali Muammer Erol'u belediye önünde belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleriyle birlikte karşıladı. Ardından Vali Muammer Erol, Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ile başkanlık makamında çalışmalarla ilgili istişarede bulundular.

BAŞKAN KİBAR'DAN TEŞEKKÜR

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yeni Ordu Valisi Muammer Erol ve Ordu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Orhan Baş nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek bu önemli buluşmanın şehir için olumlu sonuçlar doğurmasını temenni ettiğini ifade etti.

"HER ZAMAN İŞBİRLİĞİ İÇERİSİNDE OLACAĞIZ"

Ordu Valisi Muammer Erol ise yaptığı konuşmada, Fatsa'nın güzelliklerini ve potansiyelini keşfetmek için burada olduğunu belirterek, "Şimdilik Fener Adası açılışı için buradayız. Daha sonra tekrar daha geniş kapsamlı bir ziyaret gerçekleştireceğim ve bu güzel ilçeyi daha fazla tanıma fırsatı bulacağım. İlçenin gelişimine katkı sağlamak için her zaman işbirliği içinde çalışacağız ve Fatsa'nın geleceği için önemli adımlar atacağız." diye konuştu.

Genel ile ilgili diğer haberler