YENİ İŞ YERLERİ ÖZEL SANAYİYE DEĞER KATACAK

1 Mart 2024
YENİ İŞ YERLERİ ÖZEL SANAYİYE DEĞER KATACAK

Fatsa Özel Sanayi Sitesi, bölge ekonomisine katkı sağlayan önemli bir ticaret merkezi olarak büyümeye devam ederken 3. etap yeni dükkanlar da artık kendini göstermeye başladı. 

 Özel Sanayi Sitesi'nde 2. etap sanayi dükkânlarının yapımı yüzde 60 seviyelerine ulaşırken 3. etap yeni iş yerleri ise yüzde 30 seviyelerine geldi. 

  Bu dükkânlar tamamlandığında sadece Fatsa'ya değil aynı zamanda çevre il ve ilçelere hizmet edecek.

 İkinci ve üçüncü etap yeni dükkanların yapımı devam ederken bir taraftan da çevresinin sanat yapıları da tamamlanıyor. 

"YENİ SANAYİ DÜKKÂNLARI YENİ YATIRIM FIRSATI OLACAK"

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, yeni yapılan bloklarla birlikte sanayi bölgesinin büyüyerek Fatsa'ya ve çevre ilçelere daha verimli hizmet edeceğini belirterek, "Özel Sanayi Sitesi'nde 2. etap için 38 yeni iş yerinin yapımında sonlara doğru gidiyoruz.  Üçüncü etap için de 27 yeni iş yerinin iskeleti oluşmaya başladı, çalışmalar devam ediyor. Bu dükkanlar tamamlandığında Fatsa Belediyesi olarak Özel Sanayi Sitesi'nde toplamda 99 yeni iş yerini esnaflara kazandırmış olacak ve bölgenin ekonomisine önemli bir katkı sunacağız."diye konuştu. 

  Başkan Kibar, “Birlik beraberlik ve esnafın zanaatkârlığı sayesinde her geçen gün büyüyen ve gelişen Özel Sanayi Sitesi iş yerleri aynı zamanda esnaflarımız için önemli bir yatırım fırsatı olacak. Ben şimdiden şehrimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” şeklinde konuştu.

Genel ile ilgili diğer haberler