TAŞLICA MESİRE ALANI, ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR

7 Haziran 2024
TAŞLICA MESİRE ALANI, ZİYARETÇİLERİNİ BEKLİYOR

Yaz mevsiminin gelmesiyle birlikte, doğa severlerin ve piknik tutkunlarının gözde mekanlarından biri olan Taşlıca Mesire Alanı, ziyaretçilerini bekliyor. Doğal güzellikleri ve sunduğu olanaklarla bölgenin en sevilen dinlenme yerlerinden biri olan Taşlıca, bu yaz da keyifli ve huzurlu anlar yaşatmaya hazır.

DOĞANIN İÇİNDE HUZUR DOLU ANLAR

Taşlıca Mesire Alanı, yeşilin her tonunu barındıran, temiz havasıyla misafirlerine eşsiz bir doğa deneyimi sunuyor. Çocuk oyun alanları ve geniş piknik masalarıyla Taşlıca Mesire Alanı, ailece yapılacak aktiviteler için ideal bir mekan.

“TAŞLICA MESİRE ALANI’NDA DOĞAYLA BAŞ BAŞA, HUZURLU VE KEYİFLİ ANLAR YAŞAMANIZI DİLİYORUM” 

Doğanın kucağında, sevdiklerinizle birlikte huzur ve keyif dolu anlar yaşayabileceğiniz bu özel alan, her yaş grubuna hitap eden çeşitli aktiviteler ve olanaklarla donatıldı diyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Taşlıca Mesire Alanı, doğa tutkunları için adeta bir cennet. Geniş piknik alanlarından güvenli çocuk oyun alanlarına kadar pek çok yeniliği sizlerle buluşturduk. Ailelerimizin rahatça vakit geçirebileceği, çocuklarımızın güvenle oynayabileceği alanlar oluşturduk. Hemşehrilerimiz için her zaman daha iyisini hedefledik ve bu doğrultuda çalışmaya devam ediyoruz. Taşlıca Mesire Alanı da bu çabalarımızın bir ürünü. Sizlere en iyi hizmeti sunabilmek için mesire alanımızı daha da geliştirdik ve güzelleştirdik. Bu yaz, Taşlıca Mesire Alanı’nda doğayla baş başa, huzurlu ve keyifli anlar yaşamanızı diliyorum. Sizleri ve sevdiklerinizi, Taşlıca Mesire Alanı’na davet ediyor, şimdiden güzel bir yaz geçirmenizi temenni ediyorum.” dedi.

 

Genel ile ilgili diğer haberler