ŞEREFİYE MAHALLESİNDE ÖMÜRLÜK ÇALIŞMA

30 Kasım 2022
ŞEREFİYE MAHALLESİNDE ÖMÜRLÜK ÇALIŞMA

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Şerefiye mahallesinin büyük bir bölümünde tüm altyapı çalışmalarını tamamlayarak üstyapıya hız verdi.

FATSA’DA KALICI HİZMETLER YAPIYORUZ

ŞEREFİYE MAHALLESİNDE ÖMÜRLÜK ÇALIŞMA


Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Şerefiye mahallesinin büyük bir bölümünde tüm altyapı çalışmalarını tamamlayarak üstyapıya hız verdi.

Coğrafi açıdan biraz eğimli bir arazi yapısı olan Şerefiye mahallesinin asfalt yapımında kullanılan finisher aracı girmeyen sokaklarına beton yol çalışması yapıldı. Şerefiye mahallesi Samsun Sokakta alt temel malzeme serimi tamamlandı. Yine Samsun Sokakta alt yapı olarak doğalgaz, telekom, elektrik, yağmur suyu, içme suyu ve kanalizasyon yenilendi. Bu bölgede sıcak asfalttan sonra baskı betonlu kaldırım çalışmasına geçilecek. Samsun Sokak girişine 15 metre uzunluğunda taş duvar tahkimat çalışması da korkulukları ile birlikte tamamlandı.

“TÜM MAHALLERİMİZİN SORUNLARIYLA YAKINDAN İLGİLENİYORUZ”

Şehrin tamamında altyapıdan üstyapıya kalıcı hizmet yaptıklarını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar , “Yapmış olduğumuz hizmete geri dönüp bakmamış olmamız lazım. Kalıcı eserler bırakmış olmak lazım. Seçim sürecinde yapmış olduğumuz hizmetlerin kalıcı olacağını söylemiştik. Hizmette adaleti ön planda tutuyoruz. Bugün hiçbir muhtarım ben Fatsa Belediyesi’nden hizmet alma noktasında adaletsizlik olduğunu düşünüyorum diyemez. Görev süremiz boyunca mahallelerimizin sorunları ile yakından ilgilendik ve ilgilenmeye devam ediyoruz.” dedi.  

“MAHALLEMİZ NEZİH VE GÜZEL BİR ORTAMA KAVUŞTU”

Şerefiye mahallesi muhtarı Osman Nuri İnal, mahallelerine özellikle son dönemde yapılan çalışmalardan dolayı Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve Büyükşehir Belediye Başkanı Dr.Mehmet Hilmi Güler ve tüm ekiplerine teşekkür etti. Muhtar İnal,  "Fatsa Belediyemiz ve Büyükşehir Belediyemiz ile koordineli olarak sokaklarımızı yenilemeye devam ediyoruz. Samsun Sokak, Kerem Sokak, Ferhat Sokak, Dursun Ali Akınet Sokak, Şirin Sokak ve çevre sokaklarda beton yol çalışmalarımızı tamamladık. Bu sokaklarımızda ciddi sıkıntılarımız mevcuttu. Altyapıyı tamamen değiştirdik ve şimdi sıra üst yapısına geldi. Samsun Sokağımız tamamen nezih ve güzel bir ortama getirdik. Bize desteklerini esirgemeyen Sayın Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a bir kez daha çok teşekkür ederek, kendisine minnettar olduğumuzu mahallem adını iletiyorum.” dedi.

 

Genel ile ilgili diğer haberler