ŞEREFİYE MAHALLESİ'NDE YOL AÇMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

10 Haziran 2024
ŞEREFİYE MAHALLESİ'NDE YOL AÇMA ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR

Fatsa Belediyesi Şerefiye Mahallesi'nde, mahalle sakinlerine daha iyi hizmet sunmak ve ulaşım altyapısını güçlendirmek amacıyla yol açma, genişletme, zayıf zemin kazı ve dolgu çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir. Bu çalışmalar kapsamında, mevcut yolların genişletilmesi, zayıf zeminlerin stabilize edilmesi ve dolgu işlemleri titizlikle yürütülmektedir.

“ÇALIŞMALARIMIZA GÖSTERDİĞİNİZ DESTEK VE SABIR İÇİN HEPİNİZE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Ulaşım altyapısını iyileştirmek ve sizlere daha rahat bir yaşam sunmak amacıyla yol açma çalışmaları başlattık diyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Çalışmalarımız sayesinde mahallemizdeki trafik akışının daha düzenli ve güvenli bir hale gelmesini amaçlıyoruz. Çalışmalarımız süresince çevreye duyarlı bir yaklaşım sergiliyor ve siz değerli mahalle sakinlerimizin günlük yaşamlarını en az düzeyde etkilemeye özen gösteriyoruz. Bu süreçte, sizlerden oluşabilecek geçici rahatsızlıklar için anlayış ve sabır bekliyoruz. Güvenliğiniz için yol çalışmalarının olduğu bölgelerde lütfen uyarı levhalarına ve trafik işaretlerine dikkat ediniz. Çalışmalarımıza gösterdiğiniz destek ve sabır için hepinize teşekkür ediyorum.” dedi.

Belediye yetkilileri, projenin tamamlanmasının ardından Şerefiye Mahallesi'nin daha modern, güvenli ve ulaşılabilir bir hale geleceğini vurgulayarak, çalışmalara gösterilen destek ve sabır için mahalle halkına teşekkür etti.

Genel ile ilgili diğer haberler