OSB KÖPRÜSÜ AYDINLATMASIYLA GÖRSEL BİR GÜZELLİĞE KAVUŞTU

17 Mayıs 2023
OSB KÖPRÜSÜ AYDINLATMASIYLA GÖRSEL BİR GÜZELLİĞE KAVUŞTU

Fatsa’nın istihdam kapısı Organize Sanayi Bölgesinin araç trafiğini rahatlatmak amacıyla Karayolları 7.Bölge Müdürlüğü tarafından yapılan 154 metre uzunluğunda 15 metre genişliğindeki araç ve yaya köprüsü Fatsa Belediyesi tarafından ışıklandırılarak hem daha güvenli hale getirildi hem de görselliği daha güzel bir görünüm kazandı. 

Fatsa Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından köprüye, Fatsa Belediyesi Logolu 20 tane aydınlatma direği 100 Wat Lad, 20 tane armatür monte edildi. 

HEM TRAFİĞİ RAHATLATTI HEM DE GÖRSEL BİR GÜZELLİK KAZANDI

Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar yeni yapılan araç ve yaya köprüsünün Organize Sanayi Bölgesi trafiğini rahatlattığını belirterek, “Bu köprünün yapılması dönemin İlçe Başkanı İsa Yüksel ile Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nun kapısını aşındırdığımızda bizlerin talebine olumlu yanıt vererek köprünün kısa sürede yapılmasını sağlamıştı. Bu anlamda sayın Bakanımıza ve Karayolları 7.Bölge Müdürlüğümüze cani gönülden teşekkür ediyoruz. Bu güzergaha köprü yapılması gerçekten büyük bir ihtiyaçtı. Bu köprümüzün ışıklandırma işini Belediye olarak biz üstlendik. İki gün süren çalışma ile köprünün aydınlatma işini tamamladık ve bakıldığı zaman gerçekten güzel bir görsel ortaya çıktı. Ben köprümüzün aydınlatılmasında emeği geçen Belediyemiz Destek Hizmetleri Müdürlüğü personeline de teşekkür ediyorum.” dedi.

Genel ile ilgili diğer haberler