ILICA’YA 10 KM’LİK KONFORLU ASIRLIK YOL

22 Ocak 2023
ILICA’YA 10 KM’LİK KONFORLU ASIRLIK YOL

Fatsa Ilıca karayolunun konforlu asırlık yola kavuşacağını söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Fatsa-Ilıca karayolunda devam eden 10 kilometrelik sıcak asfalt seriminin Şubat ayı sonu itibariyle tamamlanacağını ifade etti. 

Karayolları 7. Bölge Müdürü Rıfat Silov,  Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar ve AK Parti Fatsa İlçe Başkanı İsa Yüksel ile birlikte Fatsa-Ilıca karayolunda devam eden 10 kilometrelik yol genişletme ve sıcak asfalt serimi çalışmasını yerinde inceledi.

“ŞUBAT AYI SONU İTİBARİYLE ÇALIŞMALAR TAMAMLANACAK”

Fatsa Ilıca karayolu üzerine bulunan tüm mahallelere yapılan asırlık konforlu yol çalışmasının hayırlı olmasını dileyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Fatsa-Ilıca karayolunda devam eden 10 kilometrelik yol genişletme ve sıcak asfalt serimi çalışmasının Şubat ayı sonu itibariyle tamamlanacak. Bölgemizde çok konforlu bir ulaşım hayata geçmiş olacak. Fatsa-Ilıca karayolu güzergahında bulunan tüm mahallelerimize hayırlı olsun. Ulaşım ve altyapı alanında şehrimiz için önemli çalışmalara destek olan Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu'na teşekkür eder, şükranlarımı sunarım.” dedi.

Genel ile ilgili diğer haberler