FATSA İÇİN AŞKLA ÇALIŞIYOR

7 Şubat 2024
FATSA İÇİN AŞKLA ÇALIŞIYOR

 Fatsa Belediyesi, merkez ve kırsal mahallelerde çalışmalarını aralıksız sürdürürken, kırsal mahallelerde vatandaşların hayat şartlarını kolaylaştıracak çalışmalara da devam ediyor.

Kırsal mahallelerde vatandaşların taleplerini yerine getiren belediye ekipleri, yaptığı faaliyetlerle kırsalda yaşayan vatandaşların yaşam standartlarını iyileştirecek çalışmalarla takdir topluyor.

KARŞIYAKA MAHALLESİ’NDE BETON YOL ÇALIŞMASI

Tüm kırsal mahallelerde belirlenen program kapsamında oldukça geniş bir alanda hizmet veren Fatsa Belediyesi, mahalle yollarında yapılan çalışmalarla yol kalitesini artırarak vatandaşlara ulaşım kolaylığı sağlamaya devam ediyor. Bu kapsamda 1.5 km beton yol, 0.3 km sıcak asfalt, 5 km yol genişletme çalışması, 3 adet betonarme menfez ve 1.5 km yeni beton yol programı başlamış olup çalışmalar devam etmektedir.

KİBAR: “VATANDAŞLARIMIZIN HİZMETİNDEYİZ”

Yapılan hizmetlerle, hayatlarının kolaylaştığını belirten vatandaşlar, Başkan Kibar’a ilettikleri sorunların çözüme kavuşmasından duydukları mutluluğu dile getirdiler. Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Şehir merkezi ve kırsal mahalle, ayrımı yapmaksızın vatandaşın ihtiyaç duyduğu her alanda onların hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Bu çalışmalarda her zaman desteğini yanımızda hissettiğimiz vatandaşlara teşekkür ediyorum.” dedi.

Genel ile ilgili diğer haberler