FATSA HALK EĞİTİM MERKEZİ HOCALARINDAN BAŞKAN KİBAR’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

4 Haziran 2024
FATSA HALK EĞİTİM MERKEZİ HOCALARINDAN BAŞKAN KİBAR’A TEŞEKKÜR ZİYARETİ

1-7 Haziran Hayat Boyu Öğrenme Haftası münasebetiyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Saygın Atinkaya, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Barış Semih Yazıcı ve Halk Eğitim Merkezinin Usta Öğreticileri Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a gösterdikleri desteklerden ötürü teşekkür ziyaretinde bulundular.

Sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Barış Semih Yazıcı ve usta öğreticiler duygu ve düşüncelerini dile getirdiler.

“EĞİTİM VE KURSLARA KATKIDA BULUNMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ Sizleri burada görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Hepiniz, bilgi ve becerilerinizi, deneyimlerinizi halkımıza aktararak, onların hayatlarına dokunarak büyük bir hizmet veriyorsunuz. Halk eğitimi, toplumumuzun her kesimine hitap eden, onların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlayan önemli bir kurumdur. Sizler, bu kurumun en değerli parçalarısınız. İnsanlara yeni beceriler kazandırmak, onları sosyal ve ekonomik anlamda güçlendirmek için gösterdiğiniz çaba, takdire şayandır. Her birinizin sahip olduğu bilgi ve deneyim, öğrencilerimiz için birer hazine değerindedir. Bugüne kadar yaptığınız tüm çalışmalar için sizlere tekrar teşekkür ediyorum. Halk Eğitim Merkezimiz ile yakın iş birliğimiz içerisinde olup şehrimizin gelişimine yönelik eğitim ve kurslara katkıda bulunmaya devam edeceğiz. Sizlerin azmi ve özverisiyle, halk eğitimi alanında örnek bir model olacağız. Hepinize görevlerinizde başarılar diliyorum” dedi.

Genel ile ilgili diğer haberler