FATSA BELEDİYESİ KONSERVATUVARI MÜZİK TUTKUNLARININ VAZGEÇİLMEZ ADRESİ

6 Mayıs 2024
FATSA BELEDİYESİ KONSERVATUVARI MÜZİK TUTKUNLARININ VAZGEÇİLMEZ ADRESİ

Belediyemiz Kültür ve Eğitim Merkezi tarafından öğrencilere sanat eğitimi verilmesi adına düzenlenen konservatuar eğitimleri aralıksız şekilde devam ediyor.

Eğitime ve sanata büyük önem veren Fatsa Belediyesi, 6 branşta hafta içi ve hafta sonu konservatuar eğitimlerini sürdürmeye devam ediyor.

Yaz ve güz eğitimleri olarak ara vermeden yapılan konservatuar eğitimleri kapsamında öğrencilere bağlama, keman, dikiş-nakış, gitar, ney ve resim dersleri veriliyor.

“GENÇLERİMİZ, ÇOCUKLARIMIZ VE YETİŞKİNLERİMİZ BİZLER İÇİN HER ZAMAN ÖNCELİKLİ OLMUŞTUR”

Konservatuar eğitimleri hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “Gençlerimiz, çocuklarımız ve yetişkinlerimiz bizler için her zaman öncelikli olmuştur. Eğitimlerini her alanda yürütebilmeleri için Fatsa Belediyesi olarak konservatuar eğitimi alabilecekleri imkânları sunmak ve kendilerini geliştirebilmeleri adına elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz.” dedi.

Konservatuar eğitimi alma imkânları olduğu için mutluluk duyduklarını dile getiren öğrenciler, “Müzik aletlerini çalabilmeyi çok istiyorduk ama imkânımız yoktu ancak belediyemizin bize bu imkânı sağlamasıyla kayıt yaptırdık ve şuan keyifli bir şekilde hem eğlenip hem öğreniyoruz. Her koşulda bize desteğini esirgemeden yanımızda olan Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a çok teşekkür ederiz.” sözlerini dile getirdiler.

Genel ile ilgili diğer haberler