FATSA BELEDİYESİ'DEN TASARRUFLU VE VERİMLİ HİZMETLER

5 Mayıs 2024
FATSA BELEDİYESİ'DEN TASARRUFLU VE VERİMLİ HİZMETLER

Fatsa Belediyesi kendi envanterinde bulunan araçların bakım ve onarımı Kademe yerleşkesindeki kendi atölyesinde yapıyor.

Kademe yerleşkesinde belediyeye ait araçların ve iş makinelerinin bakım, onarım, arıza tespiti, kaporta, boya ve elektrik tamiratları gibi birçok hizmetler deneyimli personeller tarafından gerçekleştiriliyor.

Kaynak atölyesinde araç, konteyner, kapı, demir doğrama gibi metal imalatlar yapılırken Kent Mobilyaları Üretim Atölyesinde de şehrin ihtiyaç duyduğu mobilyalar imal ediliyor.

“KENDİ SÖKÜĞÜMÜZÜ KENDİMİZ DİKEBİLİYORUZ”

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, belediyenin sahip olduğu Kademe birimi bünyesinde bir dizi kritik hizmeti kendi kaynaklarıyla gerçekleştirdiklerini belirterek, "Belediyemizdeki Kademe birimi, araçların düzenli bakımı, onarımı ve arıza tespiti gibi otomotiv hizmetlerinden, metal imalatlar ve mobilya üretimine kadar geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyor. Bu, sadece belediyemizin operasyonel ihtiyaçlarını karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda dış kaynaklara bağımlılığını azaltarak önemli ölçüde tasarruf etmemizi sağlıyor. Kendi kaynaklarımızı kullanarak şehrimizin altyapısını güçlendiriyor, yaşam kalitesini artırıyoruz. Belediye olarak, kendi öz kaynaklarımızı kullanarak şehrimize değer katmaya devam edeceğiz." dedi.

Genel ile ilgili diğer haberler