FATSA BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

12 Mayıs 2023
FATSA BELEDİYESİ ÇALIŞMALARINA ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Fatsa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Sakarya Mahallesi’nde parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. Her geçen gün hızla büyüyen ve yeni yapılaşmanın yoğunlaştığı bölgelerde vatandaşların mağdur olmamaları için aralıksız çalışan Fatsa Belediyesi ekipleri parke yol ve kaldırım çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

 Bu yılda vatandaşların daha rahat bir şekilde ulaşım sağlaması adına Fatsa Belediyesi ekipleri Sakarya Mahallesi İsmail Çamaş Caddesi’nde parke taşı döşeme çalışmalarını bitirdi. Evkaf Mahallesi Dut Sokak da parke tamir çalışmaları aralıksız devam ediyor.

“2019-2023 YILLARI ARASINDA 30.000 METRE KARE PARKE TAŞI DÖŞEDİK”

Altyapı ve Üstyapı çalışmaları ile ulaşım yönünden de modern bir ilçe konumuna geldiklerini söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “2019-2023 yılları arasında belediyemiz tarafından ihtiyaç duyulan mahalle ve sokaklarımıza toplam 30 bin m² parke taşı döşendi. Yıpranmış ve yapısı bozulmuş yollarımızda gerekli yenileme çalışmalarımıza devam ediyoruz. İhtiyaç duyulan tüm mahallelerimizde program dâhilinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. Modern bir ilçe olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Genel ile ilgili diğer haberler