BOLAMAN VE ILICA'YA TEK TİP DIŞ CEPHE PROJESİ

29 Mart 2024
BOLAMAN VE ILICA'YA TEK TİP DIŞ CEPHE PROJESİ

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 31 Mart yerel seçimlerini kazanmaları durumunda, Bolaman ve Ilıca mahallelerinde tek renk dış cephe uygulaması planladıklarını ifade etti. 

Bolaman ve Ilıca'nın turizme katkı sağlayacak kadar güzel ve şirin yerleşim yerleri olduğunu vurgulayan Başkan Kibar, bu iki mahalleyi daha da güzelleştirerek turizme olan katkılarını artırmak istediklerini dile getirdi. Özellikle, Bolaman Mahallesi'nin yeni parkıyla çok farklı bir görünüm kazandığını belirten Başkan Kibar, "Ilıca mahallemiz ise termal kaplıcasıyla turizm açısından önemli bir merkezimiz. Bu nedenle, bu güzel iki mahallenin estetik açıdan daha da güzelleşmesi için Büyükşehir Belediyemiz koordinasyonunda tek tip dış cephe uygulaması hedefliyoruz." dedi. 

 Bu adımın, bölgenin turizm potansiyelini daha da artıracağına inandıklarını vurgulayan Başkan Kibar, "Böylelikle hem yerel halkın yaşam kalitesinin yükseltilmesine hem de turistlerin çekim gücünün artırılmasına katkı sağlamak istiyoruz." diye konuştu.

Genel ile ilgili diğer haberler