BETON YOL ÇALIŞMALARI KIRSAL MAHALLELERDE DEVAM EDİYOR

14 Eylül 2023
BETON YOL ÇALIŞMALARI KIRSAL MAHALLELERDE DEVAM EDİYOR

Fatsa Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri beton yol çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. 

Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, parke ve asfalt yol çalışmalarına devam ederken diğer yandan da Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri kırsal mahallelerde, parke veya asfalt tutmayan zorlu yollara beton yol döküyor.

Yol çalışmalarını İlçenin bütün mahallelerinde devam ettiren Fatsa Belediyesi ekipleri, İslamdağ Mahallesi Karamanlı Mevki Gölköy bağlantı yolunda 750 metrelik beton yol çalışmalarına başladı. Hatipli Mahallesi Çubuklu Mevki, Hürriyet Mevki ve Toplu Aydınlık Mevkilerde toplamda 1.6 km’lik beton yol çalışmaları tamamlandı.

“ULAŞIM BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Vatandaşların ulaşım konforunu artırmak amacıyla asfalt serimi ve beton yol çalışmalarına devam edeceklerini söyleyen Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, “ İslamdağ Mahallesi Karamanlı Mevki Gölköy bağlantı yolunda 750 metrelik beton yol çalışmalarımız başladı. Hatipli Mahallesi Çubuklu Mevki, Hürriyet Mevki ve Toplu Aydınlık Mevkilerde toplamda 1.6 km’lik beton yol çalışmalarını tamamladık. Ulaşım bizim için çok önemli. İlçemizdeki vatandaşlarımızın konforlu ve güvenli bir şekilde ulaşım sağlaması için yol çalışmalarına önem veriyoruz. Bütün mahallelerimizin yol sorununu sırayla çözmeye çalışıyoruz. Beton yollarımız İslamdağ Mahallemiz ve Hatipli Mahallemize hayırlı olsun.” dedi.

Genel ile ilgili diğer haberler