BASKI BETON KALDIRIM ÇALIŞMALARI AYAZLI MAHALLEMİZDE

13 Ocak 2023
BASKI BETON KALDIRIM ÇALIŞMALARI AYAZLI MAHALLEMİZDE

Fatsa Belediyesi ve Ordu Büyükşehir Belediyesi'nin Ayazlı mahallesinde koordineli olarak sürdürdüğü altyapı ve üstyapı çalışmalarına ilave olarak baskı betonlu kaldırım çalışması yapılıyor.

Ayazlı Mahallesinde bugüne kadar 5 kilometre yağmur suyu hattı, 5 kilometre içme suyu hattı, 5 kilometre kanalizasyon hattı, 5.5 kilometre sıcak asfalt ve doğalgaz çalışmaları yapıldı. 

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, kalıcı hizmetler yapmaya devam ettiklerini belirterek, “Ordu Büyük Şehir Belediyesi ile koordineli olarak, altyapısını tamamladığımız Ayazlı Mahallemiz de baskı beton kaldırım çalışmasını tamamladık.” dedi. 

Necip Fazıl Sokak, Ardıç Sokak, Akyol Sokak, Güngören Sokak, Hürriyet Sokak, Palaz Sokak, İbn-i Sina Sokak, Akyol Sokak, Kandır Sokak, Katı Sokak, İncirlik Sokak, Kır Sokak mahallelerde altyapı ve üstyapı çalışmaları tamamlandı. Baskı beton kaldırım çalışmaları devam ediyor. 

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a vermiş oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Ayazlı Mahallesi Muhtarı Ali Şal, “Sürekli büyüyüp gelişen en hızlı nüfus yoğunluğuna sahip Mahallemizde son üç yıldır gerçekten güzel çalışmalara imza atılıyor. Çalışmalar henüz bitmedi tamamlandığında vatandaşlarımızın çok hoşnut kalacağı bir mahalleye kavuşmuş olacağız. Mahallemizde daha önce vahşi çöp alanının kaldırılması, doğalgazın gelmesi, altyapıların tamamlanıp, sıcak asfalta kavuşmamız reform niteliğinde çalışmalardır. Bu bakımdan Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar’a katkılarından dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır. Şuanda baskı beton kaldırım çalışmalarımız büyük bir titizlikle devam ediyor.” dedi.

Genel ile ilgili diğer haberler