BAŞKAN KİBAR’DAN ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ

26 Ocak 2024
BAŞKAN KİBAR’DAN ÇOCUKLARA KARNE HEDİYESİ

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının ilk dönemini tamamlayarak, karnelerini alan çocukları “Yetenek Sirki” ile ödüllendiriyor.

SÖMESTR HEDİYESİ YETENEK SİRKİ

Sömestr nedeniyle çocuklar için karne hediyesi olarak “Yetenek Sirkiniz” gösterisi düzenleyen Fatsa Belediyesi, 29-30 Ocak Pazartesi ve Salı günleri  Belediye Kültür ve Sanat Merkezinde, 14.00-15.30 / 19.00-20.30 saatlerinde iki seans olarak gerçekleştirilecek programda jonglör, denge şovları, akrobasi, tek teker bisiklet, ateşbaz, yılan şov, rolla bolla, hula hop gösterileri yer alacak.

 ÇOCUKLARA YARIYIL KARNE HEDİYESİ

Yarıyıl tatilinde çocukları eğlenceli gösterilerle mutlu bir gün yaşatacaklarını ifade eden Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar,  “Geleceğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımız, eğitim döneminin yarısını geride bıraktı. Bu eğitim sürecinde çocuklarımız biraz yoruldu. Onların moral ve motivasyonlarını artırmak, evlatlarımıza güzel bir ara tatil yaşatmak amacıyla heyecan ve eğlence dolu çocuk şenliği düzenliyoruz.” dedi. 

Yetenek Sirki gösterisinin 1.seansı saat 14:00-15:30,  2.seansı ise 19:00-20:30 saatleri arasında Fatsa Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezinde olacak. Yetenek Sirki ücretsizdir.

Genel ile ilgili diğer haberler