BAŞKAN AMCALARINDAN ÇOCUKLARA YETENEK SİRKİ GÖSTERİSİ İLE KARNE HEDİYESİ

29 Ocak 2024
BAŞKAN AMCALARINDAN ÇOCUKLARA YETENEK SİRKİ GÖSTERİSİ İLE KARNE HEDİYESİ

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar, 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılının ilk dönemini tamamlayarak, karnelerini alan çocukları Yetenek Sirki ile ödüllendirdi. Eğlence dünyasının muhteşem şovu Cambaz Mithat’ın Yetenek Sirkini çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi gördü.  

Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar sömestr tatilinde öğrenciler için getirttiği yetenek sirkini ilginin çok yoğun olması nedeniyle bir kez daha getirterek çocukların ve ailelerinin seyrine sundu. 

 Katılımın oldukça yoğun olduğu Yetenek Sirkinde, cambaz Mithat, jonglör, akrobasi, sihirbaz, palyaço, tek tekerli bisiklet, ateş şov, rolla bolla, denge ve piton yılanı gösterileriyle izleyenlere neşeli dakikalar yaşattı. 

“ÇOCUKLARIN MUTLULUĞUNA DÜNYALAR SIĞAR” 

Fatsa Belediye Başkanı İbrahim Etem Kibar çocukların mutluluğu için ne gerekiyorsa yaptıklarını belirterek, “3 yıldır yaptığımız gibi bu sömestr tatilinde de çocuklarımız sirk gösterisi ile ilk dönemin yorgunluğunu atsınlar istedik. Bu bağlamda daha önce ulusal kanallarda program yapmış yeteneğimizi yeniden şehrimize getirdik. Bu eğitim sürecinde çocuklarımız biraz yoruldu. Onların moral ve motivasyonlarını artırmak, evlatlarımıza güzel bir ara tatil yaşatmak amacıyla heyecan ve eğlence dolu çocuk şenliği düzenledik. Geçen yıl olduğu gibi bu yılda çocuklarımız büyük ilgi gösterdi. Ben bu güzel organizasyonda emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onların yüzünü güldürmek bizlere mutluluk veriyor enerji veriyor.” dedi.

Yetenek sirkinin sonunda çocuklar Cambaz Mithat ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Sirk gösterisi 2 gün boyunca toplamda 6 seans olarak gösterime sunuldu.

Genel ile ilgili diğer haberler