FESHANEDE BAŞKAN ANLAYAN’A YOĞUN İLGİ
22.04.2012

17-22 Nisan tarihleri arasında İstanbul Feshane'de düzenlenen "Ordu Tanıtım Günleri" standına gelen Fatsalılar Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ile hasret gideriyorlar.

Gelen herkesi en güzel şekilde ağırlayan ve ikramda bulunan Başkan Anlayan ile kısa süreli de olsa sohbet eden vatandaşlar, kendisinden Fatsa için gündemde olan projeler hakkında bilgi alıyorlar. Yapılacak olan projeleri anlatan Başkan Anlayan önümüzde ki yıllarda Fatsa'nın tanınamayacak kadar gelişip güzelleşeceğini söylerken tek amaçlarının Fatsa'ya hizmet etmek olduğunu dile getirdi. Aynı zamanda Ordu Tanıtım Günlerinin gurbette yaşayanlar için çok iyi olduğunu söyleyen Anlayan; "Gurbette yaşayan vatandaşlarımız hasret gidermiş oluyorlar. Bizler önümüzde ki senelerde de bu tür fuarlara katılıp Fatsa'yı ayaklarına kadar getireceğiz. Feshane'de gerçekleşen bu etkinlikten sonra Ankara'da olacağız ve Ankara'da yaşayan Fatsalılar ile buluşacağız. Fatsa'yı İstanbul'dan sonra Ankara'da da tanıtacağız. Standımıza gösterilen yoğun ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum. Herkesi haftaya yapılacak olan Ankara'da ki tanıtım standımıza da bekliyoruz" diye konuştu.

Yöresel ürünler ve hediyeleri kabul eden vatandaşlar Başkan Anlayan ile hasret giderdikten sonra Fatsa standından ayrıldılar.

Fatsa standı vatandaşların yanı sıra siyasilerinde ilgi odağı oldu.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.