FATSA AK PARTİ ARALIK AYI İLÇE DANIŞMA TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ
28.12.2015

AK Parti Fatsa İlçe Başkanlığı Aralık Ayı İlçe Danışma Toplantısı, Fatsa Belediyemiz Kültür Sarayı’nda gerçekleştirildi.
Toplantıya AK Parti Ordu Milletvekillerimiz Oktay Çanak, Metin Gündoğdu ve Ergün Taşçı , İl Başkanımız Uğur Çelenk, Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, AK Parti İlçe Başkanımız Abdullah Uçar, parti teşkilatı ve vatandaşlar katıldı.
Toplantı Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Abdullah Uçar’ın konuşmasıyla başladı. Uçar, “Partimiz Türkiye genelinde olduğu gibi ilçemizde iyi bir oy aldı. Bu oyumuzu devamlı koruyarak önümüzdeki seçimlerden de iktidar çıkmalıyız. Mücadelemize yeni başlıyoruz. Günlük çıkarlarımızı kendimize meslek edinmemeliyiz. Ordumuz için ne gerekiyorsa hep birlikte yapmalıyız. Birlik ve beraberli içinde çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Yapacağımız hizmetlerin neticesinde 4 yıl sonra milletimizin karşısına çıkacağız ve yapmış olduğumuz hizmetler vatandaşları memnun etmelidir. Ordu ilimizden 4 vekil çıkartarak başarılı bir sonuç elde ettik. Bu başarımızı korumalıyız. Gece gündüz çalışarak hizmetlerimizi sürdüreceğiz. AK Parti kadroları gerçekten iyi hizmet veren vatandaşları her zaman memnun eden kişilerden oluşuyor. Bu anlamda bizlere destek v ren tüm halkımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan ise yaptığı konuşmada, "Belediyenin birçok asli görevi var. Herkes bizden öncelikle yol bekliyor ve önceliğimizi yola verdik. Yeni yatırımlarımız olacak ve devam eden yatırımlarımızın takibini yapıyoruz. Fatsa Belediyesi olarak yapacaklarımız ve Ordu Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yapacağımız birçok projelerimiz var. İyi bir takım oyunu ile hizmetlerimizi ilçemize gerçekleştiriyoruz. Fatsa’da geçen yıl programa alınan yol yatırım bedeli 25 milyon TL’dir. Yeni yıl için ise programlarımızı Büyükşehir Belediyemizle birlikte gerçekleştirdik. Bu yıl yine ağırlı yola verdik. Huzurevi projemiz devam ediyor. Bunun için 1 Milyon TL’lik bir destek aldık. Projemiz tekrar başlayacak. İlçemizin meydanı ile ilgili projemiz var ve düzenlenmesi ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Pazaryeri projemizi 2016 yılı içinde gerçekleştireceğiz. Bolaman ve Yalıköy Mahallemizde turizme yönelik sahil düzenlenmelerini yapacağız. Bolaman Mahallesi'nin tarihi yapısını komple restore ederek orayı tarihi bir misyona kavuşturmak istiyoruz” diye konuştu.
Toplantının son bölümünde AK Parti Ordu Milletvekilimiz Ergün Taşcı’ da bir konuşma yaptı. Konuşmalardan sonra mahalle temsilcilerine seçimde gerçekleştirdikleri çalışmalar nedeniyle başarı belgeleri verildi.Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.