ESNAF YÜRÜYÜŞÜ İPTAL OLDU
26.03.2009

AK Parti Fatsa Belediye Başkan adayı Hüseyin Anlayan bugün 3 binden fazla kişiyle gerçekleştireceği seçim yürüyüşünü BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekileri taşıyan helikopterin düşmesi sonucu iptal etti.

Fatsa AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi önünden yapılması gereken yürüyüş için 3 binden fazla kişi ellerinde Türk bayrakları ve AK Parti bayrakları ile hazır bulundu. Parti önünde biriken kalabalığa hitaben bir açıklama yapan Fatsa Belediye Başkanı ve AK Parti Fatsa Belediye Başkan Adayı Hüseyin Anlayan, “Bir aydan hep birlikte seçim kampanyamızı yürütüyoruz. Bugünde yine birlikte coşkulu bir yürüyüş yapacaktık ama BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu ve beraberindekilerin helikopter kazası bizleri derinden üzdü. O yüzden programımızı iptal ediyoruz. İnşallah Sayın Yazıcıoğlu ve beraberindekiler bu kazadan sağ kurtulurlar. Buraya kadar geldiğiniz için teşekkür ediyoruz” dedi.

Gerçekleşmesi planlanan yürüyüş için alanda AK Parti Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa’da hazır bulundu. Milletvekili Fatsa’da yaptığı konuşmada BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun kendisinin çok iyi bir arkadaşı olduğunu belirterek, “Hepimiz kazadan büyük üzüntü duyduk. Temennimiz bu kazanın can kaybı olmadan atlatılması. Fatsa’da bir aydır büyük çoğunluk bizi gittiğimiz yerlerde sevgiyle karşıladı. Halkımızın teveccühüne sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştu. Yapılan açıklamanın ardından kalabalık sessizce dağıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.