EMNİYET MÜDÜRÜ SİPAHİ’DEN BAŞKANIMIZ AKTEPE’YE NEZAKET ZİYARETİ
26.09.2018

Fatsa ilçemize kısa bir süre önce atanan Emniyet Müdürü Tolga Sipahi Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe’ye iade-i ziyarette bulundu.

İlçe Emniyet Müdürü Tolga Sipahi ziyarette yaptığı konuşmada, “Fatsa İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atandıktan sonra bir süre hoş geldin ziyaretleri sürdü. Belediye Başkanı Sayın Muharrem Aktepe’de bize ziyaret edenlerden biriydi. Ben de bugün kendisine iade-i ziyarette bulundum. Başkan beyle Fatsa ile ilgili sohbetimiz oldu. Bundan sonra birlikte uyum içerisinde çalışacağız. Ben Başkan beye çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

“POLİS TEŞKİLATIMIIZN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Belediye Başkanımız Muharrem Aktepe ise nezaket ziyaretleri için İlçe Emniyet Müdürü Tolga Sipahi’ye teşekkür ederek, “Sayın Tolga Sipahi’ye yeni görevinin bir kez daha hayırlı olmasını diliyorum. Emniyet Müdürlüğüne gerçekleştirdiğim ziyarette söylediğim gibi bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da polis teşkilatımızla omuz omuza çalışmaya devam edeceğiz. Gece gündüz ilçemizin güvenliği için görev yapan polis teşkilatımızın her zaman yanındayız.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.