DOİS DÖNER FATSA’DA HİZMETE GİRDİ
14.03.2016

Fatsa ilçemizin Mustafa Kemal Paşa mahallesi Reşadiye Caddesi Cumhuriyet Meydanı Mevkiine Hatay yöresinin bir damak tadı olan “Dois Döner” isimli iş yeri gerçekleşen açılış ile resmen hizmete girdi.
Çağlar Karaçay ve Tolga Karaçay kardeşlere ait Dois Döner isimli iş yerinin açılışını Ak Parti Ordu Milletvekilimiz Ergün Taşçı ve Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan birlikte gerçekleştirirken açılışa Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Uçar ve çok sayıda Fatsa halkı da katıldı.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan iş yerinin açılış kurdelesini kesmeden önce yaptığı konuşmada, “Fatsa’mız her geçen gün büyüyor ve gelişiyor. Buna paralel olarak yeni iş yerleri de açılıyor. İşletme sahiplerine Fatsa’ya gelip de iş yeri açtıkları için kendilerine çok teşekkür ediyorum. Allah hayırlı bol kazançlar nasip eder. Hayırlı uğurlu olsun.” dedi.
Ak Parti Ordu Milletvekilimiz Ergün Taşçı ise konuşmasında güzel bir iş yerinin daha açılışında bulunmaktan mutluluk duyduğunu ifade ederek, “Ticaret cesaret gerektiren bir iş. Bu bakımdan işletme sahiplerini kutluyorum ve kendilerine hayırlı bol kazançlar diliyorum.” şeklinde konuştu.
Gerçekleşen açılışın ardından vatandaşlara bedava lavaş içi döner dağıtıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.