CİP ŞENLİĞİ 27–28 HAZİRAN`DA YAPILACAK
03.06.2009


7. Fatsa ve Çevre İlçeler Cip Şenliğinin bu yıl 27–28 Haziran tarihlerinde yapılacağı kararlaştırıldı. Cip Şenliği hazırlık komitesi, Fatsa Belediyesi Çamlık tesislerinde toplandı.

Toplantıya Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, Korgan Belediye Başkanı İhsan Güven, Kumru Belediye Başkanı Ticabi Civelek, Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, Ticaret Odası Başkanı Tayfun Karataş, Borsa Başkanı Ömer Karamolla, Esnaf Kefalet Koop. Bşk. Harun Uysal, Ziraat Odası Bşk. Yılmaz Gezer, Şoförler Odası Başkanı Mesut Bıçakçı, Cip ve Doğa Sporları yöneticileri ve diğer komite üyeleri katıldı.

Cip Şenliği 27 Haziran Cumartesi sabahı Saat: 08.00`de Belediye Atatürk parkı tesislerinden Start alacak. Daha sonra Fatsa Şehir içi konvoyundan sonra, Kumru`ya hareket edilecek. Kumru Merkez`den Erecek Yaylasına çıkılıp daha sonra Korgan Obası ve İteniçi` ne hareket edilecek, Cumartesi akşamı Perşembe Yaylasında konaklama ve Pazar günü de çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Cip Şenliğine katılımın oldukça fazla olması bekleniyor.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yaptığı açıklamada; Cip Şenliğinin bu yıl 7.`sini yapacağız. Cip Şenliğini bizler çok önemsiyoruz. Fatsa ve çevresinin özelliklede Yaylalarımızın tanıtımında bu Şenliğin önemi çok büyük. Her geçen yıl Cip Şenliği daha da güzelleşiyor. Bu Şenliğe katkı sağlayan tüm Bölge Belediye Başkanlarımıza, Oda ve Dernek Başkanlarımıza ve Şenliği takip eden Basın kuruluşlarına çok teşekkür ediyor. 27–28 Haziran` da yapılacak Şenliğe tüm Halkımızı davet ediyoruz açıklamasını yaptılar.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.