BİRLİKTELİK VE İSTİŞARE ŞEHRİMİZİN GELECEĞİ AÇISINDAN ÇOK ÖNEMLİ.
09.05.2019

Fatsa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş ve oda yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Ziyarette ilk konuşmayı yapan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş, “Daha gelişmiş bundan sonra da daha gelişecek güzel bir Fatsa bizlerin ticaret erbapları olarak ortak paydaşı. Rabbim size ve ekibinize güzel hizmetler yapmayı nasip eylesin, başarılar diliyorum. Önceki dönem başkanlarımızla zaman zaman istişarelerde bulunduğumuz gibi sizlerle de zaman zaman öyle yapmaya devam edeceğiz.” dedi.

“İSTİŞARELERDEN ÇIKACAK ÇÖZÜM ÖNERİLERİ ÇOK ÖNEMLİ”
Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar’da Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tayfun Karataş ve oda yönetim kurulu üyelerine hoş geldiniz diyerek sözlerine başladı. Ülkemizin yaşadığı süreçte en zor süreci esnaflarımızın yaşadığını gördüklerini ifade eden Başkanımız Kibar, “Buda böyle bir dönemde kenetlenmenin nedenli önemli olduğunu istişare kültürü ile yönetmenin ve istişarelerden çıkacak çözüm önerilerinin çok önemli olduğunu gösteriyor bize. Fatsa Ticaret Odamızın da emeği ile Fatsa’mızdaki Organize Sanayi Bölgemizin bugün Ordu Bölgesinde çok önemli bir merkez olduğunu görüyoruz. Kamulaştırma bedellerin bir an önce sahiplerine yatırılarak yeni yatırımcıların sahamıza çekilmesine gerek bölgemizde yeni iş sahalarının oluşmasına gerekse de işsizliğin önlenmesi noktasında çok büyük katkı sağlayacağını düşünüyorum. O yüzden yerel anlamda şehrimizde yapılabilecek bir çok hizmet bir çok projemiz olabilir ama şehrimizde en önemli konu kamulaştırma sorununu ortadan kaldırmak olacak. Bu bağlamda da sizlerle bizlerin birlikteliği şehrimizin geleceği açısından da çok önemli.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.