BEYAZIT CADDESİNDE YOL SORUNU BİTİYOR
30.05.2019

Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp, Genel Sekreter Yardımcıları Suat Olgun ve Selahattin Aydın Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ile birlikte Kurtuluş mahallesi Beyazıt Caddesinde sıcak asfalt çalışmalarını yerinde incelediler.
Ordu Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Coşkun Alp sıcak asfalt serimi ile ilgili teknik ekipten bilgiler aldıktan sonra yaptığı açıklamada, “Teknik bilgileri ilgili mühendisten aldık. Beyazıt caddesinde daha önceden alt yapısı tamamlanan bölümden sıcak asfalt serimi çalışması devam ediyor. 700 metrelik bölümü de asfalta hazır hale getirilmeye çalışılıyor.” dedi.

“BAYRAMDAN SONRA TAMAMI BİTECEK”
Fatsa Belediye Başkanımız İbrahim Etem Kibar ise yaptığı açıklamada, “Büyükşehir Belediyemizin hizmet alanı sınırında olan 1200 metre uzunluğunda yolumuzun 400 metrelik sıcak asfalt serimi tamamlanmak üzere gerek alt yapı çalışmalarından gerekse de doğalgaz hizmetlerinden dolayı bu yol biraz sorun haline gelmişti. Bu yol 31 Mart yerel seçimleri öncesi de şikayet aldığımız bir yerdi. Ramazan Bayramına kadar büyük bir kısmı tamamlanıyor. Bayramdan sonra da yolumuzun kalan kısmında da sıcak asfalt serimi tamamlanıp mahallemize hizmet verecektir. Bu yolla ilgili talebimize hızlı bir şekilde geri döndükleri için Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr.Hilmi Güler başta olmak üzere Genel sekreterimize ve tüm çalışma ekibine teşekkür ederiz.” diye konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.