BAŞKAN DOLMUŞCULARI ZİYARET ETTİ
19.03.2009Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan dün akşam Sağlık Dolmuşçuları ve Sanayi-Kurtuluş hattında çalışan Dolmuşçuları ziyaret etti.

İlk olarak Hastane Sağlık Ocakları hattında çalışan Dolmuşçuları yerlerinde ziyaret eden Anlayan, bu bir nezaket ziyaretidir. Artık siyasi süreç başladı ve devam ediyor. 29 Mart`a az bir zaman kaldı artık bizde çetere tutup şafak sayıyoruz. 5 yıldır Fatsa ya hizmet ettik, sizler bizim hizmetlerimizi daha iyi gözlemliyorsunuz çünkü Dolmuş hattı ile bir çok Mahallemizi görüyorsunuz. Fatsa konumu itibari ile çok hareketli bir şehir günlük 100 Bin nüfuslu bir ilçeye hizmet ediyoruz. Bizden önceki döneme göre daha fazla hizmetlere yaptık, hizmet çıtasını düşürmedik tam aksine yükselttik. Şimdi ikinci beş yıl için kendimizle yarışacağız. Fatsa`da ne kadar hizmet yaparsak yapalım eksikler bitmiyor, ama bizde en iyi hizmeti veremeye çalışıyoruz dediler.

Daha sonra sağlık dolmuşçularının sorunlarını dinleyen Anlayan, önümüzdeki dönem tekrar Başkan oldukları takdirde Fatsa Belediyesi Trafik Zabıtası birimini kesinlikle hayata geçireceklerini belirtti.

Başkan Anlayan buradan, Sanayi Kurtuluş Dolmuş hattı kooperatifini ziyaret etti. Burada Sanayi Kurtuluş hattı çalışanlarına, bizleri davet ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu sizi ilk ziyaretim değil daha öncede sizleri ziyaret ettik. Sizlere sohbet edip sizlerin sorunlarını dinledik. Ama malum artık seçim sürecine girdik seçime 10 gün kaldı. Bizde hizmetlerimizin devamı için önce Mevla dan sonra sizlerden bir 5 yıl daha yetki istiyoruz. Fatsa`da hizmetler anlamında büyük yatırımlar yaptık, bazıları hayal dediler. Hayal olan projeleri hayata geçirdik. 5 yıl önce Belediye çoluk çocuk işi değil diler. O zaman 36 yaşındaydım şimdi ise, 41 yaşındayım ve yine hizmete talibim sizlerden bir dönem daha yetki istiyorum dediler. Dolmuş şoförleri ile sohbet eden Anlayan daha sonra Kooperatiften ayrıldı.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.