BAŞKAN ANLAYAN’DAN ŞÖFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASINA HAYIRLI OLSUN
24.02.2014

Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan geçtiğimiz hafta yapılan genel kurulda yeniden başkanlığa seçilen Şöförler ve Otomobilciler Başkanı Muammer Küçüköksüz ve yönetimini ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu.
Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Sözen ve belediye meclis üyeleri de eşlik etti. Hayırlı olsun ziyaretinde ilk açıklamayı yapan Fatsa Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan, “Muammer Küçüköksüz şahsında bütün yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun başarılar diliyorum. Fatsa’da Şöförler ve Otomobilciler Odası adına gerçekten güzel seviyeli bir şekilde seçim yapıldı. Üyeler Muammer Küçüköksüz ve yönetimine yetki verdiler. Bir defa daha hayırlı olmasını diliyorum. Bu seçimde bizim gibi adayların olduğu bir seçimdi. Diğer aday arkadaşlarımız da vardı. Onlarda gerçekten seviyeli bir şekilde bu camiaya hizmet etmek için aday olmuşlardı ama sonuçta seçimde bir kişi ve yönetimi seçilebiliyor o yüzden diğer aday arkadaşlarımızı da tebrik ediyorum. Sonuçta belli bir üye gurubunun destek verdiği bir yönetim ama biz hep şunu söylüyoruz. Seçildiğimiz andan itibaren herkesin başkanıyız diyoruz. Şöförler ve Otomobilciler Odası yönetiminin de böyle düşündüğüne inanıyorum. Bütün şoför camiasına bu işle uğraşan bütün dostlarımıza hemşerilerimize hizmet edeceğini ve inancımız tam. İnşallah bizde bu uğurda Fatsa Belediyesi olarak elimizden ne geliyorsa bundan sonra cemiyetle beraber bütün şöför arkadaşlarla beraber onların temsili olarak şöförler odası yönetimi ile çalışmaktan onur duyacağız, gurur duyacağız. Allah sizleri mahçup etmesin.” dedi.

“USTALIK DÖNEMİNDE SİZDEN YENİ HİZMETLER BEKLİYORUZ”
Fatsa Şöförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Muammer Küçüköksüz ise Belediye Başkanımız Hüseyin Anlayan’a gerçekleştirmiş olduğu nezaket ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, “Fatsa Belediye Başkanı olarak ilçemize güzel hizmetleriniz oldu. Bu hizmetlerinizin devamı için Büyükşehir ile birlikte ustalık döneminde yeni hizmetleri sizlerden bekliyoruz, bu konuda sizlere desteklerimiz sonsuzdur.” şeklinde konuştu.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.