BAŞKAN ANLAYAN MİSAFİR VEKİLLERİ AĞIRLADI
17.05.2013

Fatsa Spor Kompleksi’nde düzenlenen kahvaltı programına katılan Ak Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz kahvaltı öncesi Fatsa Belediyesi Spor Kompleksi’ni gezerek Kompleks hakkında Başkan Anlayan’dan bilgiler aldılar.

Böyle bir Kompleks yaptıkları için Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayanı tebrik eden vekiller, Sauna, Hamam ve Havuz başta olmaz üzere tüm bölümleri ilgiyle incelediler.

Programda İlk konuşmayı yapan Ak Parti Fatsa İlçe Başkanı Fatih Sözen; “Bugün güzel bir günde bizi bir araya getiren Sayın Yalova Milletvekilimiz Temel Coşkun ağabeyimiz ve Sakarya Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz bey bizim bugün beraber olmamıza bir nevi önderlik yapmış oldular. Kendilerini Fatsa’da ağırlamaktan onur duyuyorum. Bölgemize bir dizi program yapmak için Ünye’den başlayarak Fatsa ve sonra Ordu’ya doğru geçecekler. İlk program ayağı olarak ta bir kahvaltı programı yaptık. Bizlere bu onuru ve güzelliği bahşettiler. Ben bölgede yapacakları programdan dolayı ve bizi bilgilendirmelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Yine inşallah en kısa zamanda bölgemizde bir başka güzel bir programda buluşmayı arzu ediyoruz” dedi.

Fatsa Belediyesi Spor Kompleksi tesisinde çok değerli iki misafiri ağırlamaktan onur duyduğunu ifade eden Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan ise;” Hemşerimiz abimiz Yalova Milletvekilimiz Sayın Temel Coşkun bugün misafirimiz, onunla beraber Sakarya Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz bey bugün bizlerle beraber misafirimiz. Gerçekten onları burada ağırlamaktan onur duyduk. Ak Parti Genel Merkezimizin yapmış olduğu program çerçevesinde bütün vilayetlerde programlar devam ediyor. Ordu’da da bu hafta bölge Milletvekillerimizle beraber belde teşkilatlarımızla beraber gelen sorumlu yetkili milletvekillerimizle Ordu’muzun muhtelif ilçe ve beldelerinde farklı programlarla hem siyasi içerikle hem de özellikle Büyükşehir sürecini ve Büyükşehrin neler getireceğini onlarda bizlerle paylaşacak. Bir nevi bu çalışmalara katkı sağlayacak. Bizler zaten bu programları ilçe teşkilatlarımızla beraber periyodik bir biçimde yapmaya devam ediyorduk. Yine biz yapmaya devam edeceğiz. Yine bunu anlatmaya devam edeceğiz ama bunu tek başımıza değil tabi ki sonuçta biz Ak Parti camiası olarak Genel Başkanımızdan bütün teşkilatlarımızla beraber takım ruhu içerisinde bu çalışmaları yapacağız. Bu kapsamda bu hafta sonu da Milletvekillerimiz bölgede olacaklar ben bir defa daha milletvekillerimizi burada ağırlamaktan onur duyduğumu ifade ederek hoş geldiniz diyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi

Konuşmasına Güzel bir mekânda olduklarını dile getirerek başlayan Ak Parti Yalova Milletvekili Temel Coşkun, Fatsa Belediyesi Spor Kompleksi’ne emeği geçen Başkan Anlayan’ı ve tüm Fatsalıları tebrik etti. Fatsa’nın kendisi için olan öneminden bahseden Milletvekili Temel Coşkun;” Fatsa benimde sık sık geldiğim Belediye Başkanlarımızla sizlerle zaman zaman geçmişte buluştuğumuz bir yer. Ama şimdi münferit bir ziyaret değil, biraz önce Belediye Başkanımızın da anlattığı gibi Genel Merkezimizin aldığı bir karar doğrultusunda Sakarya Milletvekilimiz Ali İhsan Yavuz beyin başkanlığında İl Milletvekillerimiz ve on tane de farklı yörelerden doğusundan batısından İç Anadolu’sundan göreceksiniz inşallah yarın arkadaşlarımızla iki tanede hanımefendi milletvekillerimiz var. İnşallah bu hafta sonu ordu’da olacağız. Biz biraz erken geldik. İyi ki de gelmişiz. Diğer arkadaşlarımızla yarın sabah Ordu merkezde kahvaltıyla programa başlayacaklar. Malum Türkiye, Dünya çok hızlı gündem değiştiriyor. Ama hamdolsun ayakta duran bir ülke, onurlu bir ülke ve sürekli güçlenen bir ülkenin vatandaşları olmaktan dolayı da son derece mutluyuz. Buna daha da mutluluk katmak istiyoruz. Bunu daha da güçlendirmek istiyoruz. Bunun içinde gece gündüz çalışıyoruz. Bu anlamda da bütün Türkiye’de de hafta sonları milletvekillerimizle gerek kendi yöresinde gerek kendi seçim bölgesinin dışında genel merkezimizin görevlendirdiği şekilde çalışmalarına devam ediyor” dedi.

Çalışmaların İki tane sebebi olduğunu dile getiren Milletvekili Temel Coşkun;” Biliyorsunuz yeni büyükşehir yapılan illerimiz var bunun içinde de son anda da ilaveyle otuzuncu olan Ordu Büyükşehir Belediyesi oldu. Birileri bunu sabote edebiliyor farklı yerlere çekebiliyor. Bunu biraz daha yerinde sevinci mutluluğu sizinle paylaşabilmek için bu hafta şehrimizde dolaşacağız. Onu anlatacağız kafada sorular varsa Büyükşehir’in imkanları nimetleri fırsatları gibi bunları baylaşacağız. Bir başka önemli gelişme açılım süreciyle, barış süreciyle kardeşlik, birlik beraberlik tezimizin gerçekleşmesi için. Bütün Türkiye’de adeta herkes üzerine düşeni yapıyor. Onu da Ordulu hemşerilerimizle paylaşacağız. İlçelere dağıldık. Her arkadaşımızın ayrı bir ilçede görevi var. Pazar günü de Fatsa, Ünye buralarda olacağız. Geliş sebebimiz ziyaret sebebimiz bu, ben inşallah hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum. Gösterdiğiniz ilgi alaka nezaketten dolayı da hepinize de teşekkür ediyorum” dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.