BAŞKAN ANLAYAN KIRKENT SİTESİNE KONUK OLDU
17.09.2012

Fatsa Belediyesi Asfalt yol çalışmalarını gece gündüz sürdürüyor. Dün gece ekipler Dolunay mahallesi , Kırkent sitesi ve çevresinin yollarını asfaltladı.

Gece 23:00 saatlerinde asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan,Başkan yardımcıları Muharrem Aktepe,Bülent Yücetepe ve Kırkent sakinleri hem asfalt yolları gezdiler hem de , sohbet edip çay içtiler. Başkan Anlayan,şuana kadar 200.000m2.Asfalt yol yaptıklarını böyle giderse Ekim sonuna kadar 250.000 m2.yi bulacaklarını söyledi.

Ekim sonunda Doğusundan batısına kadar Programladıkları tüm yollarlı asfaltlayacaklarını belirten Başkan Anlayan,ayrıca site yollarımız haricinde Dolmuş yolunun da aynı paralelde ilerlediğini belirtti.

Anlayan Kırkent sitesi sakinlerine teşekkür ederken,asfalt yaptığımız bölgelerde akşamları böyle hoş sohbetler düzenliyoruz.Vatandaşlarımızı yaptığımız çalışmalar hakkında bilgilendiriyoruz. Asfalt yol memnuniyetini gördüğümüz için bizlerde çok mutlu oluyoruz. Kırkent sitesi adına kısa bir açıklama yapan Site yöneticisi Ergün Aksoy yaptığı açıklamada; yazın tozdan kışın çamurdan bıkmıştık Allah Başkanımızdan razı olsun bizi çok büyük bir dertten kurtardı.Başkanımıza ve Belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz.Başkanımız gecenin ilerleyen saatlerine kadar sitemizde oturup çayımızı içti ve ondan belediyenin yapmış olduğu diğer çalışmalar hakkında da bilgi alma imkanı bulduk.Çok memnun olduk,ayrıca sitemizin yanında bulunan Otopark alanımızı da Asfaltladı bu bizim için çok büyük bir sürpriz oldu,çok güzel bir otoparka da sahip olduk ben bir kez daha Kırkent sitesi adına başkanımızın yapmış olduğu asfalt yol çalışmaları için çok teşekküre diyorum açıklamasında bulundu.

Haberin Görselleri

nbsp; bh6 style=

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.