BAŞKAN ANLAYAN İMAM HATİP LİSESİNDE!
07.03.2007


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN, Başkan Yardımcısı Muharrem AKTEPE, Belediye Meclis Üyeleri Fahri BAYCAN, İsmail KESKİN, Fen İşleri Müdürü Osman ARSLANTÜRK, Teknik ekiple beraber Fatsa Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyarette bulundular.

Okul Müdürü Haluk BAYCAN, Okul İdarecileri ve Öğretmenlerle kısa bir sohbet yapan Belediye Başkanı Hüseyin ANLAYAN, Daha önce planlamıştık ama işlerimizin yoğunluğu sebebi ile okulunuzu ziyarete gelemedik.

Sizlerin Okulla ilgili sorunlarını dinlemeye elimizden geldiği kadar da sorunların çözümlenmesine yardımcı olmak için buradayız. Teknik ekibimizle birlikte Okulunuzdan özellikle çevre düzenlemesi konusunda talep geldi. Bunu da değerlendirip yardımcı olacağız. Fatsa çok büyük bir ilçe sizlerde çok önemli bir görev yapıyorsunuz geleceğimizin teminatı olan gençlerin yetiştirilmesinde sizlerin katkısı hiç şüphesiz çok büyük. Benim için İmam Hatip Lisesinin ayrı bir önemi var burada ben bir dönem Okul aile birliği başkanlığı yaptım dedi.

Bunun üzerine Okul Müdürü Baycan, Bakın sayın başkan bizim Okul aile birliği başkanlığı size uğurlu geldi. Belediye Başkanı oldunuz deyince sohbettekiler kendilerini
Gülmekten alı koyamadılar.

Daha sonra Okul öğretmenlerinin taleplerini de dinleyen Başkan ANLAYAN daha sonra yine ziyaretinize geleceğim. Bu arada okul sorunlarınızın çözümlenmesi konusunda teknik ekibimizde bir çalışma gerçekleştirecek dediler.

Okul Müdürü Haluk BAYCAN da Başkan ANLAYAN ve Teknik ekibine teşekkür ettiklerini ve Belediye çalışmalarını da çok beğendiklerini dile getirdiler.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.