BAŞKAN ANLAYAN ÇINARCIK SİTESİNDE
16.03.2009


Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, seçim çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Anlayan ve ekibi hem gündüz hem de akşam programları ile Seçim çalışmalarını ara vermeden devam ediyor.

Dün akşam Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Çınarcık sitesine konuk olan Başkan Anlayan, burada sohbet toplantısına katıldı. Başkan Anlayan burada Mahalle sakinleri ile sohbet ederek onların sorunlarını dinledi.

Ayrıca yapılan ve bundan sonra yapılacak olan Bazı projelerini resimli olarak anlatan Başkan Anlayan, 5 yıldır ilçemizin her yerine hizmet götürmek için çalışıyoruz. Çok büyük çalışmalar gerçekleştirdik. Ama yine Fatsa sürekli geliştiği için sorunlar bitmiyor. Bizler yine sizler takdir eder tekrar Başkan seçilirsek hizmetlerimizi daha da arttırarak sürdürmeyi hedefliyoruz dediler.

Başkan Anlayan özellikle burada yol konusuna değindi M. Kemal Paşa Mahallesinde bütün ana yolları yaptıklarını ve sadece bir kaç ara yol kaldığını belirten Başkan Anlayan. Sizin en büyük yolunuz Ata Caddesi idi. Biz göreve gelir gelmez hemen burayı yaptık, hem sizleri hem de pazarcı esnafını rahata kavuşturduk. Bunun yanı sıra Erkan Alışır Caddesini de yaptık. Buralar ana yollardı. Ara yollarına bir kısmını tamamladık. Ama tabiî ki şuan da yetişmeyen ara yollarımız da var. Ama işin zor kısmını bitirdik. Bizden önceki, dönemin 5 katı fazla yol yaptık. Ayrıca Toki Dolmuş hattı güzergahını sizin sitenizin önünden geçirdik. İsteyen vatandaşımız dolmuşla isteyende yürüyerek evine rahat bir şekilde gidiyor. Sizlerden bir dönem daha yetki istiyorum. Önce Mevla sonra sizler takdir edeceksiniz, takdir sizden hizmet bizden dediler.

Bizler siyaset yaparken daha öncede belirttiğim gibi kesinlikle sataşma, yalan konuşma ve çamur atarak siyaset yapmayacağız dedik. Ama bazıları maalesef projeleri ve Fatsa için yapacakları olmadıkları için sadece yalan üzerine siyaset yapıyorlar. Biz alnımız ak olarak işimize bakıyoruz. Onlarla çok fazla polemiğe girmek istemiyoruz. Gerektiği zamanda gereken cevabı veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Fatsa için ne gerekiyorsa onu yapıyoruz yapmaya da devam edeceğiz. Her şey sizin için, durmak yok hizmete devam dedi.

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.