BAŞKAN ANLAYAN BÜYÜK SANAYİ SİTESİNDE
31.05.2012

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan,Büyük sanayi sitesine giderek Başkan Serdar Salmanı ziyaret etti.Anlayan a bu ziyarette Belediye Meclis üyeleri eşlik ettiler.

Anlayan burada yaptığı açıklamada,geçtiğimiz günlerde Sanayi Sitesi genel kurulu yapılmadı.Bu kurulda tekrar Serdar Salman Sanayi sitesi başkanı oldu.Durmak yok yola devam dedi ve hizmetlerini sürdürüyor.

Bizde yeni seçilen Serdar başkanı tebrik etmek ve burada bazı esnaflarımızı da ziyaret edelim diye meclis üyelerimizle beraber büyük sanayi sitenize geldik.Sanayili sitemizin Yol çalışmalarını, çevre düzenleme çalışmalarının büyük kısmını Belediye olarak yapmıştık.Yine sanayi yönetimi bizden acil ihtiyaç olarak sanayinin arka kısmına istinat duvarı istemişlerdi.Geçtiğimiz günlerde bu duvarında yapımını tamamladık.Yüz milyarın üzerinde bir maliyeti olan bu duvarı sanayi sitemize yaptık.Belediye olarak her zaman imkanlar dahilinde yardımlarımız oluyor.

Ben bir kez daha Serdar salman ve yeni yönetimini tebrik ediyorum dedi.

Serdar Salman da yaptığı açıklamada,Belediye Başkanımız her zaman bizlere destek oluyor,sanayi miz büyüdükçe bizimde bazı sorunlarımız oluşuyor,bizde hemen belediyeye koşuyoruz,sağ olsun başkanımız her zaman yanımızda bu ziyaret bizleri ziyadesiyle memnun etti.

Kendisine çok teşekkür ediyorum açıklamasında bulundu.

Haberin Görselleri

FOTO GALERİ
Haberler
Fatsa Belediyesi © 2020 Tüm hakları saklıdır.